Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Πλυμμηρες στον νομο Σερρων..

IMG-eedb79b2e3b5728b59e84e8b401f4554-V.jpg

Πραγματικα αναρωτιεμαι ποσα μμ εχουν πεσει σε λιγη ωρα εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκιαδαίϊκα Χούνης (Αιτωλοακαρνανίας)....600μ. υψομετρο

Βροχή και ισχυροί νοτιαδες.....

50,2mm στο Αγρίνιο ως τωρα.....

FB_IMG_1609768385423.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, freeze είπε:

Ασε Σάκη μου και με τρώει το παράπονο που δεν έχει (και δεν εχω βάλει εγώ τουλάχιστον ) σταθμό στον Σταυρό .... αν έχει η Ασπροβάλτα σήμερα 110μμ εδώ πρέπει να έριξε αρκετά παραπάνω .... και ρίχνει 

στην πλευρά της Θέρμης πιο χαλαρά ... ο σταθμός μου στα 34,4 mm με 10,9 C

Εν τω μεταξυ βλεπω 2 σταθμους εκει που ειναι σε κοντινη αποσταση και εκτος απο τον εναν που λες ο αλλος εχει μολις 18mm!!! Tοπικοτητες.

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/INEAKE1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσκαιρη χιονοπτωση ειχε πριν καμια ωρα περιπου και στο Καρπενησι, με χιονοστρωση απο τα 1200μ.

FB_IMG_1609767899967.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η απογοήτευση έχει ήδη αρχίσει... Βλεπω τα πράγματα να μην πάνε και πολύ καλά εδώ... Ίσως παίζει ρόλο και ο δυνατός άνεμος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Εν τω μεταξυ βλεπω 2 σταθμους εκει που ειναι σε κοντινη αποσταση και εκτος απο τον εναν που λες ο αλλος εχει μολις 18mm!!! Tοπικοτητες.

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/INEAKE1

¨οντως τεράστια διαφορά .... τι να πώ ....τα Κερδύλια θα έχουν κόφτη ...χαχα

αλλά παρατηρώ ότι επειδή έχει βορεια πορεία η νέφωση πρ'ωτα ρίχνει καντάρια Σταυρό όπως τώρα καλή ώρα που γράφω και μετά πάνε προς Ασπροβάλτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sakis13 said:

O ουρανος πανω απο την κεφαλα μου..Ψιχαλιζει εδω και ενα τεταρτο...

20210104_160315.jpg

ασε ρε φιλε Σακη εκφυλιστηκε για εδω η ολη φαση....παμε για φαινομενα μισης ωρας......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ μαυρίλα δυτικά....

2110508563_current(1).jpg.e384055f345765769689f7ac5395e9b5.jpg

..έχει σηκώσει και πολύ αέρα...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

ασε ρε φιλε Σακη εκφυλιστηκε για εδω η ολη φαση....παμε για φαινομενα μισης ωρας......

Ειχε στραβωσει απο νωρις θωμα μου...Δε βαριεσαι..Τι ειχαμε τι χασαμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Ειχε στραβωσει απο νωρις θωμα μου...Δε βαριεσαι..Τι ειχαμε τι χασαμε..

Για το τι είχαμε δεν θα απαντήσω .Για το τι χάσαμε μπορώ όμως https://poseidonhotel.com.gr/live-camera/     😁

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Για το τι είχαμε δεν θα απαντήσω .Για το τι χάσαμε μπορώ όμως https://poseidonhotel.com.gr/live-camera/     😁

 

Δε βαριεσαι πανε στα γειτονακια της υπερδυτικης Αττικης...Απλα με εκνευριζει που τεινει να γινει και παλι συνηθεια..Και προχθες εκει πεσανε 25-30mm και γω εγραψα 6mm..Τι να κανουμε ρε Μητσακο..Μ αρεσει που περιμενα 20mm...Και δεν θα γραψω ουτε 3mm....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δε βαριεσαι πανε στα γειτονακια της υπερδυτικης Αττικης...Απλα με εκνευριζει που τεινει να γινει και παλι συνηθεια..Και προχθες εκει πεσανε 25-30mm και γω εγραψα 6mm..Τι να κανουμε ρε Μητσακο..Μ αρεσει που περιμενα 20mm...Και δεν θα γραψω ουτε 3mm....

πανω απο 10 θα γραψεις.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει ακατάπαυστη βροχή στο χωριό....από 6.3 έφτασε 9.3 τώρα .....πραγματικά δεν ξέρω τι να πω....52mm και το βουνό μέχρι τα 2000μ έχει λιώσει τα πάντα σχεδόν.....δεν μπορώ να συλλάβω κάποια πράγματα ίσως γιατί ποτέ δεν περίμενα τέτοιες καταστάσεις....Ναι και άλλα χρόνια έχει βρέξει Δεκέμβρη και Γενάρη στο χκ αλλα για λίγη ώρα-ωρες μέχρι να γυρίσει σε χιόνι και όχι ένα μήνα σερί....Αυτό που συμβαίνει είναι καιρική κατάρα για πάνω από το 90% της χώρας....Ελπίζω να γυρίσει γρήγορα η κατάσταση....τουλάχιστον να προλάβω να βάλω μπουφάν φέτος και να ανοίξω λίγο θέρμανση να καταλάβω την εποχή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δε βαριεσαι πανε στα γειτονακια της υπερδυτικης Αττικης...Απλα με εκνευριζει που τεινει να γινει και παλι συνηθεια..Και προχθες εκει πεσανε 25-30mm και γω εγραψα 6mm..Τι να κανουμε ρε Μητσακο..Μ αρεσει που περιμενα 20mm...Και δεν θα γραψω ουτε 3mm..Τουλαχιστον πηρα τα 3 και ησυχασα...

Εχεις ζουρλαθει εντελως? Περιμενε λιγο😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

πανω απο 10 θα γραψεις.....

Μακαρι ρε θωμακο..Καλα ειναι οτι ριξει,απλα περιμενα μεγαλυτερη διαρκεια...Παλι ενα περασμα και γιοκ..Και 100mm να μου κανε το ιδιο και το αυτο...Ας εκανε 20mm κι ας εβρεχε εστω για μιση μερα..Τελος παντων οτι ερθει καλοδεχουμενο..Φυσαει διαβολεμενα παντως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω αυγό η Οίτη πάνω από τα 1800 μέτρα τώρα που καθάρισε η ατμόσφαιρα,πρέπει να εχωσε μεγάλες ποσότητες σε λίγες ώρες!!Λαμία σταματήσαμε στα 50,4mm, τρομερή κακοκαιρία!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...