Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρις σταματημο εδω! Πολλα τα αστραποβροντα στην ευρυτερη περιοχη.Τα 20-30mm τοπικα στο δυτικο λεκανοπεδιο πρεπει να θεωρουνται δεδομενα ετσι οπως ριχνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχει αυτό που γίνεται στον Στρυμονικό κόλπο .... Χαλασμός ...ενώ από την πλευρά της Θεσσαλονίκης έχει ανοίξει ο καιρός εδώ έχουν ανοίξει οι ουρανοί ....

Θα φτάσει 130mm η Ασπροβάλτα

Στην περιοχή της Θέρμης 

37,2 mm σύνολο στον σταθμό μου με την βροχή να έχει σταματήσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,5mm από το περασμα στό ιλιον. 

Η ραγδαιοτητα έφτασε τα 202 mm/hr!!!!!! 

Απίστευτο.. 

13,6 βαθμοί τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιστέρι Χρυσούπολη τρελό νερό νωρίτερα... έχω βγάλει βιντεακι.. και θα τ' ανεβασω αργότερα..

εδω έγινε της πόπης με τη σφοδρή χαλαζόπτωση...... μη φανταστείτε βέβαια τιποτα φουντουνια αλλά δεν έβλεπες τον γείτονα...

χαμόοςςςςς σοκ και γιδοδεος!!!!!!! για μερικά λεπτά νωριτερα.. 15 mm έχουμε ως τώρα βάλει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλασμός εδώ και 45 λεπτά περίπου με 250αρα ραγδαιότητα, τρελλές αέρα και κεραυνοί!!! Απόκοσμα χρώματα στον ουρανό. Ωραία η βροχή δε λέω, αλλά αυτό είναι επικίνδυνο πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Οσο δυτικοτερα τοσο καλυτερα τα υψομετρα..χωρις να χω εικονα ακομα πρεπει να χουν κατεβει αρκετα χαμηλοτερα προς μαυρολιθαρι-καστριωτισσα απ τα 1600 που βλεπεις απ την μερια της λαμιας...αν σκεφτεις οτι το στρωσε και σχετικα καλα στη γραμνενη οξυα..

Πάντως και στις ανατολικές πλαγιές της Γκιώνας τα ίδια πάνω κάτω,,στα ΒΔ Βαρδούσια που βλέπω όμως είναι σίγουρα χαμηλότερα,εγώ από εδώ έχω επαφή στην πλευρά των Βαρδουσίων που είναι το Γαρδίκι,κυριακοωρι κτλπ,εκεί παίζει να είναι μέχρι τα 1200,δυστυχώς όμως είναι πολύ μακρυα και δεν μπορώ να διακρίνω περισσότερα μιας και θολώνει κατά διαστηματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τη συνιστώσα που έχει ο "καιρός" θα έπρεπε να έχει καταιγίδες Βάρκιζα-Σαρωνίδα για να επηρεάζονται περιοχές από κέντρο και ανατολικότερα. Διασχίζουν όρος Αιγάλεω-Ποικίλο-Πάρνηθα και καταλήγουν υπερβόρεια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν καλοκαιρινο ισχυροτατο μπουρινι με κεραυνους και κοκκινοχωμα.Για καποιο διαστημα επεφταν πετρες,ευτυχως για λιγο.Παρα πολυ το νερο.4 Γεναρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπραβο σε οσα παιδια εβρεξε πολυ στο λεκανοπεδιο....οι υπολοιποι με τις φωτο στο χερι.....μπραβο και στην υπολοιπη χωρα κυριως στην βορεια χωρα οπου κατα τοπους επεσε πολυ νερο....τα χιονια λογω νοτια εμειναν σε αρκετα μεγαλα υψομετρα......η ταση ομως απο τις 10 του μηνα και μετα ειναι καλη τοσο που μπορουμε να ονειρευομαστε χιονι ακομα και σε μηδενικα υψομετρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 χιλιοστά Ίλιον καί ανεβαινουμε

Καλά πηγε τελικά

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...