Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 2-5/1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω απο ενα λιβε στο ινσταγκραμ πλυμμηρες κοντα στις σερρες σε ενα χωριο νομιζω το λεγομενο Ευκαρπια εχουν εγκλωβιστει ανθρωποι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δίπλα μας σκάνε οι κεραυνοί στον Σταυρό Θεσσαλονίκης ενώ εχουν χορτάσει τα μάτια μας αλλά και τα αυτιά μας βροχή .... κουβάδες παίδες ....!!

στα 99μμ η Ασπροβάλτα που θα τα ξεπεράσει τα 100 σε λίγο με συνοπτικές διαδικασίες 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Ψιχαλιζει εδω και μπουμπουνιζει προς Σαλαμίνα.

IMG_20210104_153154.thumb.jpg.6ca65443a1450d9b5f6e3479372c3d93.jpg

Έλα Θοδωρή έσβησα τα μηνύματα. 

29 mm εδώ, υπέροχα. Μόλις Βγήκε ηλιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, freeze είπε:

Δίπλα μας σκάνε οι κεραυνοί στον Σταυρό Θεσσαλονίκης ενώ εχουν χορτάσει τα μάτια μας αλλά και τα αυτιά μας βροχή .... κουβάδες παίδες ....!!

στα 99μμ η Ασπροβάλτα που θα τα ξεπεράσει τα 100 σε λίγο με συνοπτικές διαδικασίες 

 

Συνεχιζεις σε ρυθμους ντοπας εσυ απο το 2020...Σερι το πας ρε καρντασι μου..🤣Καποια στιγμη θα σου τελειωσουν τα αναβολικα..Που θα μου πας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Bροχη με ομιχλη και στο Καπαρελλι βοιωτιας...

 

Φίλε μου μέσα έπεσες σε γενικές γραμμές 😁 .

kaparelli.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκπληξη απο τα ορεινά των Τρικάλων, με χιόνια ως 800-850μ. Εντυπωσιακό!!!!

Μεσοχωρα Τρικαλων στα 800μ παρακαλω, οταν οι προβλεψεις ελεγαν οι πιο αισιοδοξες για 1100-1200μ!

FB_IMG_1609767708608.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι τα 1600 μέτρα έφτασαν οι χιονοστρωσεις στην Οίτη από ότι βλέπω από Λαμία,φόλα δεδομένου τις Τ.Ειχε απόλυτο δίκιο ο Γιώργος ΧΕΛΜΟΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελός αέρα κοπανάει το δέντρο στο μπαλκόνι μου... Η μαυρίλα μαυρίλα αλλά η βροχή ακόμα άφαντη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Orinos είπε:

70 χιλιοστά σήμερα  και συνεχίζει Βλασια 

Τι να το κάνεις ????

Με βροχή μέχρι και πάνω από τα 2000μ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαναετοιμαζεται κατι και απο οτι βλεπω οτι περναει απο εδω παει προς ασπροβαλτα και σερρες οπου και υπαρχουν πλυμμηρες 

IMG_20210104_155151.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Συνεχιζεις σε ρυθμους ντοπας εσυ απο το 2020...Σερι το πας ρε καρντασι μου..🤣Καποια στιγμη θα σου τελειωσουν τα αναβολικα..Που θα μου πας..

Ασε Σάκη μου και με τρώει το παράπονο που δεν έχει (και δεν εχω βάλει εγώ τουλάχιστον ) σταθμό στον Σταυρό .... αν έχει η Ασπροβάλτα σήμερα 110μμ εδώ πρέπει να έριξε αρκετά παραπάνω .... και ρίχνει 

στην πλευρά της Θέρμης πιο χαλαρά ... ο σταθμός μου στα 34,4 mm με 10,9 C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...