Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να ελπίζω ότι αρχής γενομένης από τα σημερινά απογευματινά τρεξίματα θα αρχίσει να διαφαίνεται μια σταδιακή βελτίωση για το διάστημα 8 με 25 Μάρτη για κάτι αρκούντως χειμωνιατικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρω οτι θα εχουμε ψυχρο καιρο αλλα οχι και ψυχρη εισβολη.. Δεν φαινεται κατι.. 

Ζωνικη φαινεται και αρκετες βροχουλες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Θεμιτες και οι βροχές με αρκετή ψυχρά και για χιόνια στα ορεινά. Απλά έχω την ελπίδα και περιμένω δύο μερούλες μοντελικα για να βγάλουμε μια πιο σαφή εκτίμηση για το πρώτο δεκαπενθημερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Θεωρω οτι θα εχουμε ψυχρο καιρο αλλα οχι και ψυχρη εισβολη.. Δεν φαινεται κατι.. 

Ζωνικη φαινεται και αρκετες βροχουλες. 

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

 

Ας μην βιαζομαστε να βγαζουμε ασφαλης συμπερασματα

Ειδικοτερα αυτη την περιοδο

Το διαστημα 7 με 11 του μηνος πολυ υποπτο βαση ανασμπλς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δημήτρη Χαλκιδαίε συνδαιτυμόνα, έτσι δεν τα πίστευες και πριν τη Μήδεια....αν και ξέρω ότι το κάνεις και για γούρι.....χεχεχε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bardaris είπε:

το 12άρι πάντως του gfs πάλι μας ψιλοβάζει στην πρίζα.Εντωμεταξύ η λύση είναι στην Αίτνα...αλλά και αυτήν τεμπέλα είναι!

Το 12άρι θ αρχίσει να βγαίνει 5.30 ώρα Ελλάδος.....και κάπου 7 παρά θα ολοκληρωθεί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Το 12άρι θ αρχίσει να βγαίνει 5.30 ώρα Ελλάδος.....και κάπου 7 παρά θα ολοκληρωθεί....

ουπσ σόρυ το 06 ήθελα να πω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά τελικά όλα άκυρα???Αυλώνες,  λίμνες πάνε όλα???και μένουμε με κάνα υποτροπικό ή αντικυκλώνα??? Αν μπορεί κάποιος να με προσδιορίσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το αικον βαζει σκουπα στις μυξες που ξεφυγαν απο την ρουφηχτρα του καναδα και περιοριζει την πολικη μαουνα απο τον βορρα...ολα καλα αυτα να δουμε πως θα παει το ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο με -3 στα 850,θα εχουμε 15 βαθμους στο εδαφος. Αυτο μιλαει απο μονο του για την αλλαγη εποχης. Απο το φθινοπωρο παμε κατευθειαν στην ανοιξη,μιας και ο χειμωνας φετος ηταν ας το πω ευγενικα,επιεικα γελοιος. Να δουμε του χρονου αν θα εμφανιστει ο χειμωνας μετα απο 2 σερι χρονιες που απουσιασε. 

 

Στα πιο κοντινα για τα δικα μου γουστα ευτυχως δε φαινονται βροχες εδω περα,ετσι κι αλλιως δεν μπορει κανεις να διαμαρτυρηθει οτι ελειψαν οι βροχες μεσα στο φθινοπωρο που μας περασε. Σιγα σιγα φαινεται μαλιστα οτι θα αρχισουμε να παιζουμε καθημερινα γυρω στους 20 βαθμους,με μοναδικη αμφιβολια σχετικα με το αν θα παιξουμε στα 15αρια την αλλη βδομαδα (αν ο αυλωνας κατσει καπου κοντα μας) ή στα 25αρια (αν ο αυλωνας παει δυτικη ευρωπη) για 2-3 μερες στις 8-10 του μηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό το αικον!! ετοιμαζει έδαφος για τον βορειοδυτικό υπεραυλωνα. Άντε να αλλάζει ο Τζιφός τώρα, όπως και τα ενσεμπλς του που ήταν μαύρα χάλια στο 6αρι, μπας και πάμε σε λογική ενσεμπλς ευρωπαϊκού μετά από τις 8 του μήνα, με χαμηλά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν ξέρω που το πάει, οι μεγάλες αλλαγές του τζίφου στην Αμερική μάλλον για καλό είναι, πόσο χειρότερο από το 6αρινα γίνει.. για τα κοντινά όμως το αποτελείωσε 

Κάτσε τώρα γιατί πάλι κάτι χλωμιαζει άσχημα στον Τζιφο και θα τρελαθώ, μην γίνει ακόμα χειρότερο φοβάμαι..

Χειρότερος ο Τζιφός τελικά και άλλο... Την τύχη μου μέσα! Υπομονή πάλι 6 ώρες μπας και ξεκίνησει να βελτιώνεται στα 18αρια. Μια βελτίωση γμρ!!!

Καταπληκτικό το ουκμο στην Αμερική, θα είχε συνέχεια ανάλογη του Ευρωπαίου! Μακάρι!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα είδα το ουκμο ότι δίνει ψυχρή εισβολή με έως -10 στα 850 στην Θράκη. Και μετά έχει την τέλεια συνέχειά για εμένα. Σενάριο που βολεύει και τις 2 πλευρες.

Τώρα τι να πω για τον τζιφο, είναι μόνος του στην Αμερική, ελπίζω να τουμπιασει το συντομότερο... Το παράλληλο βελτιώνεται.

Τα ενσεμπλς για τα γούστα μου θα χαλάσουν και άλλο.. αλλά εφόσον η μεταβλητή δεν έχει κλειδώσει, δεν τα παρατάμε. Καλύτερο το Τζεμ. Μόνο ο Τζιφός έχει τόσο χάλια την Αμερική.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

ο οποίος τζίφος δεν συμφωνεί ούτε με το παραλληλό του στις 144 ώρες...🤣

Καλύτερα. Αν ο Τζιφός είναι χάλια στο να βρίσκει διατάξεις, αν το μοντέλο που θα τον αντικαταστήσει έχει αρκετά διαφορετικά σενάρια, θα είναι καλό. Γιατί αν είναι για το κακό την πατήσαμε, η απλά δεν θα κοιτάμε καν τον τζιφο😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...