Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω μέχρι αύριο να έχει εδραιωθεί η τάση για ψυχρή εισβολή αρκετά καλής δυναμικής μέσα στο επόμενο δεκαήμερο από τα περισσότερα μοντέλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχω δει ensembles αλλά πρέπει να τρέχει μόνο του. Τεράστιες οι αλλαγές από τρέξιμο σε τρέξιμο, η προγνωσιμότητα είναι ανύπαρκτη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δέχτηκα επίσημη πρόταση μετά το 12αρι του τζόγου από τον Μιχαήλ για συμπαράσταση...προφανώς φαντάσματα του παρελθόντος του στιχιωσαν το μυαλό και ξερωντας ότι θα το πιάσω το 12αρι και θα το ξεχειλωσω μου ζήτησε συμπαράσταση.Οι συμμαχίες έτσι χτίζονται οπότε του δινω πλήρη συμπαράσταση δεν θα το κυνηγήσω ότι κι αν δείξουν τα μοντέλα σήμερα και αύριο που είναι κομβικές μέρες για το πρώην ζητούμενο μου..Εμπρός λοιπόν τα μωβ να ορμηξουν από βδυτικα...Υγ του δήλωσα ότι αν τελικά κάτσει το πρώην ζητούμενο μου δεν θα κάνω και κηδεία...🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παραξενους χαρτες...ενας θεος και ο μαρτιος ξερει τι θα δειχνουν αυριο γιατι τεταρτη και πεμπτη ειναι χιλιαδες μιλια μακρια...μαρτιο περα απο 72 ωρες προβλεψη ειναι οτι χειροτερο για ανρθωπους που ασχολουντε με μεσοπροθεσμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με πούλησε κανονικά ο Ευρωπαίος.. ωστόσο καμία σχέση με Τζιφο σαν αιτία... Τέλος πάντων.. κατά τα άλλα μόνο μέσος όρος Τζεμ ρεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Με πούλησε κανονικά ο Ευρωπαίος.. ωστόσο καμία σχέση με Τζιφο σαν αιτία... Τέλος πάντων.. κατά τα άλλα μόνο μέσος όρος Τζεμ ρεεε

εγω μιχαηλ θα κανω οτι μπορω να ξες...αν και ηδη δεχτηκα την πρωτη πιεση απο β.ανατολικα μου δεν θα λοξοδρομησω θα σε στηριξω μεχρι τελους..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε βγαίνει άκρη...προγνωσιμότητα μηδέν!

Ας περιμένουμε 2-3 μέρες ακόμη για να δούμε μήπως βγει μια αξιόλογη κακοκαιρία εκει περίπου στις 8 με 10/3.

Υ.Γ. Ο παιος ειναι πλέον ότι να ναι, δεν του δίνω σημασία πλέον μέχρι να σοβαρευτεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παραξενους χαρτες...ενας θεος και ο μαρτιος ξερει τι θα δειχνουν αυριο γιατι τεταρτη και πεμπτη ειναι χιλιαδες μιλια μακρια...μαρτιο περα απο 72 ωρες προβλεψη ειναι οτι χειροτερο για ανρθωπους που ασχολουντε με μεσοπροθεσμο...

Εδω κολλαει αυτο που εγραφε ο oldboy332 περι εμπειρικης προσεγγισης..προσωπικα εμπειρικα θεωρω φαβορι κεντροανατολικα για κατι πεδινο αλλα σιγουρα υπαρχουν πιθανοτητες και για κεντροδυτικοβορεια ελλαδα ισως και σε δευτερο χρονο δλδ 10-12 η 11-13..

Εχουμε καιρο να δουμε και νυφιτσα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν φαίνεται κάτι σημαντικό στην εξέλιξη ....το θέμα είναι ότι τώρα πιστεύω ότι θα έχουμε τις αλλαγές...όσο πέφτουν οι ώρες...και προσωπικά δεν εννοώ ψυχρή εισβολή ντε και καλά με χιόνια και κρύο αλλά και χαμηλά με βροχές που τόσο έχουν λείψει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εγω μιχαηλ θα κανω οτι μπορω να ξες...αν και ηδη δεχτηκα την πρωτη πιεση απο β.ανατολικα μου δεν θα λοξοδρομησω θα σε στηριξω μεχρι τελους..😋

Έλα Βαγγέλη μου καλέ, η τελευταία ευκαιρία της ζωής μου είναι μόνο, τίποτα το ιδιαίτερο😭 για να δω την Γιαννιώτικη παπλαμουδα, να τα δω στρωμένα.

Στα γόνατα πέφτω λέμε για να έρθει!! Τελευταία τελευταίας ευκαιρίας! Σε μισό χρόνο, τα Γιάννενα θα γίνουν παρελθόν για εμένα !!  Δεν μπορώωωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Έλα Βαγγέλη μου καλέ, η τελευταία ευκαιρία της ζωής μου είναι μόνο, τίποτα το ιδιαίτερο😭 για να δω την Γιαννιώτικη παπλαμουδα, να τα δω στρωμένα.

Στα γόνατα πέφτω λέμε για να έρθει!! Τελευταία τελευταίας ευκαιρίας! Σε μισό χρόνο, τα Γιάννενα θα γίνουν παρελθόν για εμένα !!  Δεν μπορώωωωω

Μισελ τι σκαλωμα εχεις φαει??πολυ πατριωτικα το πηρες....χαχααχααχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι χάρτες δεν είναι για τα ταλαιπωρημένα νευράκια μας,μια κατεβάινει βαρβάτος αυλώνας και σε μια μέρα ο αντικυκλώνας που τον οδηγεί....γίνεται ΔΙΠΛΟΣ και από οδηγός γίνεται εμποδιστής για μας και δίνει κλωτσιά στον αυλώνα πίσω....!το αποτέλεσμα κάτι χάδια στην θράκη...!νταξ....ξέρει ότι έιμαστε νευρικοί για αυτό μας το κάνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ North walker είπε:

Μισελ τι σκαλωμα εχεις φαει??πολυ πατριωτικα το πηρες....χαχααχααχα

Πρώην σαμπακ Ώρες ώρες σκέφτομαι να παρατήσω την Αμερική και να γίνω Γιαννιώτης.. τόσο πολύ τα έχω ερωτευτεί! Και πως να μην! Η πιο όμορφη πόλη του φακιν universe !!! Πόσο μάλλον χιονισμένη. Αν μου πεις μισό μέτρο Λάρισα για 20 πόντους Γιάννενα, θα σου πω το δεύτερο! Σορυ έχω λαλήσει.🙃

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...