Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Η κατάρρευση του αζορικου δεν γίνεται από τις λίμνες, αλλά από την πολική μαούνα που κατεβαίνει από τον Βόρειο Πόλο..  και αυτό λίγο πολύ κλείδωσε.

οχι..η πολικη μαουνα εαν ο αζορικος ο νοτιος απελευθερωθει απο τις λιμνες και τα λιμνακια θα μπορεσει τουλαχιστον να κρατησει ενα κομματι απο τον βορειο αζορικο ζωντανο οποτε μετα...καλως να ορισει η πολικη μαουνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καλη ανοιξη θα ελεγα ουτως η αλλος παιδια...δεν αποκλειω το διαστημα 7-11 απλα αναμενουμε η μεταβλητοτητα της εποχης μας κανει να πρεπει να φτασουμε πεμπτη να ξερουμε τι θα γινει..οι δεικτες ειναι καλοι

Και ο Βασίλης από ότι είδα στο σαϊτ στο φεις την εχει αλλαξει την αρχική πρόγνωση που είχε βγάλει πριν πολλές μέρες για το διάστημα 7 ως 11...ειναι πιο φειδωλός και δεν το πολύπιστευει το πεδίνο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

οχι..η πολικη μαουνα εαν ο αζορικος ο νοτιος απελευθερωθει απο τις λιμνες και τα λιμνακια θα μπορεσει τουλαχιστον να κρατησει ενα κομματι απο τον βορειο αζορικο ζωντανο οποτε μετα...καλως να ορισει η πολικη μαουνα

Καλή υπομονή Βαγγέλη τότε, μακάρι να εξαφανιστούν τα λιμνακια να δεις ότι δεν θα γίνει τίποτα. Χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Καλή υπομονή Βαγγέλη τότε, μακάρι να εξαφανιστούν τα λιμνακια να δεις ότι δεν θα γίνει τίποτα. Χαχα.

σε κε με κανταρ μιχαηλ...🤣..αν δεν βγει ,δεν βγηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω γράψει καλή άνοιξη εδώ και μέρες, πλέον άρχισαν να το συνειδητοποιούν οι περισσοτεροι...ελπίζω να έχουμε πραγματικό χειμώνα του χρόνου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πολύ κοντινά, ο τζιφος αύξησε ελπιδοφόρα τον υετό για ΒΑ Πελοπόννησο, από σήμερα το απόγευμα έως και αύριο μεσημέρι .. ελπίζω να το δούμε το τιμημένο.. σαν  ναρκομανείς κάνουμε που περιμένουν τη δόση τους..πάλι καλά που δεν έχουμε και άλλους εθισμός δηλαδή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πολυ μακρινα, με χαλάει ο Τζιφός.. ξέρω ότι δεν θα βγει το ευρωπαϊκό, αλλά ελπίζω να δω έστω τις σωστές αλλαγές... Αλλά βλέπω τα αντίθετα βήματα. Ελπίζω να βελτιωθει στα 12αρια..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στα σχετικα κοντινα με φτιαχνει ο τζιφος,ευτηχως δεν θα βγει το ευρωπαικο....ειδικα το παραλελ ειναι μουρλια!!!!και ακομη δεν εχουμε δει τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στα σχετικα κοντινα με φτιαχνει ο τζιφος,ευτηχως δεν θα βγει το ευρωπαικο....ειδικα το παραλελ ειναι μουρλια!!!!και ακομη δεν εχουμε δει τιποτα

0 στα 850 δίνει το παράλληλο, απορώ τι. Τρομερό βγάζει...

Κατά τα άλλα στο διάστημα των 200 ωρών, πολύ μεγάλο πισωγυρθσμα τα 6αρι... Καταστροφικά θα έλεγα για εμένα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

0 στα 850 δίνει το παράλληλο, απορώ τι. Τρομερό βγάζει...

δεν κανω μεταφραση ενος ραν..τις αλλαγες κοιταω και το τι μπορει να παει αλλιως.Γιατι αλλιως θα ειναι οπως και να χει οποτε ειναι ασκοπο να κοιταω ακριβη μεταφραση ενος ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα το κυριο του ευρωπαιου τρεχει μονο του εντελως σε σχεση με τα ensembles  του.Πολλα χαλια φετος ο ευρωπαιος κακιες παρεες με τον αμερικανο κανει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

δεν κανω μεταφραση ενος ραν..τις αλλαγες κοιταω και το τι μπορει να παει αλλιως.Γιατι αλλιως θα ειναι οπως και να χει οποτε ειναι ασκοπο να κοιταω ακριβη μεταφραση ενος ραν

Το μόνο που συμβαίνει τις τελευταίες 3 μέρες είναι ι συνεχής υποβιβασμός της κατάστασης στις 7-8 Μαρτίου. Εχθές χάσαμε τα φαινόμενα, τώρα πάμε και οι θερμοκρασίες, δεν θέλει πολύ για το απόλυτο τίποτα. Που έτσι και αλλιώς τώρα μόνο με ένα θαύμα αλλάζει σε πέτσα πεδινή ακόμα και για τα βόρεια. Πλέον εγώ κοιτάζω το άλλο που με ενδιαφέρει πολύ. Αλλά η μεταβλητή είναι 144 ώρες, πολύ μακριά ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ORESIVIOS είπε:

Στα πολύ κοντινά, ο τζιφος αύξησε ελπιδοφόρα τον υετό για ΒΑ Πελοπόννησο, από σήμερα το απόγευμα έως και αύριο μεσημέρι .. ελπίζω να το δούμε το τιμημένο.. σαν  ναρκομανείς κάνουμε που περιμένουν τη δόση τους..πάλι καλά που δεν έχουμε και άλλους εθισμός δηλαδή.

Δεν τα λες σωστά!! Ημαστε εθισμένοι και στους χάρτες!! Το meteociel είναι η μεθαδόνη μας!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Άγγελος είπε:

Δυστυχώς άλλες φιλοδοξίες είχαμε για τον Μάρτιο... κ από χθες έχει αλλάξει αρδην το σκηνικό αισιοδοξίας! 

Αυτό λέω και εγώ... Μέχρι και Μάρτη του 87  μας, λέγανε οι τρελοιταλοι😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Τί σημαίνει ζωνική κυκλοφορία την άνοιξη;

για αυτούς ανατολικά της πίνδου δεν σημαίνει τπτ  αντε κάποιες βροχές.για τους δυτικά της πίνδου και τα νησιά ανατολικού αγαιόυ δωδεκάνησα και θράκη κάποιες βροχές αν καταφέρουν τα χαμηλά που έρχονται από τα δυτικα να παραμένουν ζωντανά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δεν τα λες σωστά!! Ημαστε εθισμένοι και στους χάρτες!! Το meteociel είναι η μεθαδόνη μας!

 

-Με λενε Θαναση και εχω να δω τζιφο 1 μηνα..

-Με λενε Δημητρη και χω να δω ανσαμπλ 3 μηνες

-Με λενε Μιχαηλ και χω κοψει απο τα μοντελα 6 μηνες..Εκαψα και το πτυχιο μου..

-Με λενε Βαγγελη και εκοψα απο την αισιοδοξια και την ελπιδα..

-Με λενε Σακη και ακομα πινω τζιφο...

epanentaksi_peristeri-300x201.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

"Τον Μάρτη ξύλα φύλαγε, μην κάψεις τα παλούκια!" Θα πω εγώ...

Καλά Μήτσο εντάξει..... Περίμενε χιόνια εσυ😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο,τι και να κάνει από δω και πέρα, η κατάσταση φέεεεεεετας, δεν επιτρέπει μεμψιμοιρίες και άλλα τινά.....ας κάνει ό,τι θέλει…..το πολικό εξπρές έφτασε στο αναμενόμενο φετινό του ραντεβού, μας "ψέκασε" δεόντως, σε ένα χειμώνα που μπήκε στις χρυσές καιρικές σελίδες της σύγχρονης ιστορίας κι ας λένε ό,τι θέλουν μερικοί....

Α και σαν συμπλήρωμα, όπως ανέφερε την παροιμία με τα παλούκια ο Δημητρός ο Κρυονερίτης, υπάρχει κι αυτή για τον Μάρτη: "Μάρτης είναι, χάδια κάνει, πότε κλαίει, πότε γελάει"....και ξανά θα πω, μηδένα προ του καιρικού τέλους μακάριζε.....έχει ακόμη ψωμί μπροστά μας κι ας φαίνονται προσωρινά εμπόδια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Καλά Μήτσο εντάξει..... Περίμενε χιόνια εσυ😂😂

Περιμένω εγώ...δεν φημίζομαι για τη  υπομονή μου αλλά ειμαι "λίγο" ξεροκέφαλος και οπαδός  της "εμπειρικής" προσέγγισης του καιρού παρότι έχουμε 2021. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Τα ανσαμπλ του τζιφου θελουν να πουν κατι για 9-10/3 αλλά ποιος τα πιστευει...

Diagramme GEFS

‘κεινο το +16 στα 850hpa κοιτά να δεις που θα βγει!!!😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...