Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές Ιουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κουρασμενη  καλημερα απο ηλιουπολη 26.3 ελαχιστη  31.3 τωρα.......και με μεγαλη πιεση 11.2  θα ακολουθησω τις εντολες του γιατρου μου πλεον και αναγκαστικα μεσα στο σπιτι.  υπομονη παιδια θα περασει που θα παει....

Επεξεργάστηκε από tendcol
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα 

Ευτυχώς δρόσισε χθες ....χαχαχαχαχα.....γελάνε και τα τσιμέντα .....άμα αυτό λέγεται δροσιά τότε εγώ έχω πρόβλημα με το θερμοστάτη μου...26.4 ελάχιστη σε άλλη μια φρικαλέα νύχτα ....31 τώρα πρωί πρωί και 40% υγρασία και ετοιμαζόμαστε πάλι από αύριο για τεράστια ζέστη ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο βγήκε στην ΕΡΤ ο μετεωρολόγος της ΕΜΥ (νομίζω Γιαννόπουλος) κ είπε οτι Πέμπτη/Παρασκευή θα είναι οι πιο ζεστές μέρες στην Ελλάδα από το 2007

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Πριν λίγο βγήκε στην ΕΡΤ ο μετεωρολόγος της ΕΜΥ (νομίζω Γιαννόπουλος) κ είπε οτι Πέμπτη/Παρασκευή θα είναι οι πιο ζεστές μέρες στην Ελλάδα από το 2007

ξέχασε το 2017...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλησπέρα σε όλους ..... χθες ήταν ανθρώπινα .....

..... ελάχιστη 25.7 C ...... τώρα 32 C  με υγρασία 39 % και αίσθηση στους 32 C ..... 

..... σας αφήνω τώρα να πάρω το μπάνιο μου .....

8820381_29062021dancing-gorilla-zola-dallas-zoo.jpg.c2c94290e70352555179945d1b62fcec.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες Αττικής αυτή τη στιγμή 36.1 Μάνδρα και 36 Ν.Φιλαδέλφεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33.1 και 40% υγρασία....υποφέρω ....6η σιχαμερη μέρα....τα κλιματιστικά δεν έχουν κλείσει ούτε δευτερόλεπτα και η υπομονή μου εξαντλείται ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βράζει ο νόμος Ιωαννίνων με 35αρια και 36αρια....καλυτερα τα πράγματα στη Θεσπρωτία με 33 βαθμούς η Ηγουμενίτσα και 32 η Παραμυθια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35.3 στα Καλάβρυτα που βιώνει πρωτοφανη μεγάλη ζέστη για 7η σερί μέρα....

Όλες αυτές τις ημέρες το χωριό έχει από 34.5-37.2 μέγιστες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Βράζει ο νόμος Ιωαννίνων με 35αρια και 36αρια....καλυτερα τα πράγματα στη Θεσπρωτία με 33 βαθμούς η Ηγουμενίτσα και 32 η Παραμυθια

Αρκετη ζεστη και σημερα με 37αρια αλλα ομως παλι χθες το βραδυ ειχε δροσια και με την αλλαγη της ημερας πρως τις πρωινες ωρες αν εβγαινες εξω κρυωνες και ηθελες μακριμανικο η ζακετα και πολυ δροσια μεσα στο σπιτι.13,1 - 14,6 οι ελαχιστες.

1000 φορες στα Γιαννενα που για μενα ειναι καλυτερα ετσι παρα να εχεις ζεστη και τα βραδια με τις ελαχιστες θερμοκρασιες εξω στους 21,0 βαθμους που ειχε στο ελευθεροχωρι παραμυθιας στα 650 μετρα υψομετρο η στον σταθμο φιλοθεης ηγουμενιτσα στα 150 μετρα υψομετρο σε κοντινη αποσταση απο την θαλασσα με ελαχιστη 24,3

Η παραμυθια εχει υψομετρο 250 - 300 μετρα.Μεγαλη διαφορα απο τα 650 μετρα που ειναι ο σταθμος του Ε.Α.Α

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, heavy snow είπε:

Αρκετη ζεστη και σημερα με 37αρια αλλα ομως παλι χθες το βραδυ ειχε δροσια και με την αλλαγη της ημερας πρως τις πρωινες ωρες αν εβγαινες εξω κρυωνες και ηθελες μακριμανικο η ζακετα και πολυ δροσια μεσα στο σπιτι.13,1 - 14,6 οι ελαχιστες.

1000 φορες στα Γιαννενα που για μενα ειναι καλυτερα ετσι παρα να εχεις ζεστη και τα βραδια με τις ελαχιστες θερμοκρασιες εξω στους 21,0 βαθμους που ειχε στο ελευθεροχωρι παραμυθιας στα 650 μετρα υψομετρο η στον σταθμο φιλοθεης ηγουμενιτσα στα 150 μετρα υψομετρο σε κοντινη αποσταση απο την θαλασσα με ελαχιστη 24,3

Η παραμυθια εχει υψομετρο 250 - 300 μετρα.Μεγαλη διαφορα απο τα 650 μετρα που ειναι ο σταθμος του Ε.Α.Α

Έτσι είναι Μιλτο... Το βουνό είναι βουνο😁μπορείς και κοιμάσαι άνετα τα βράδια, ενώ στα παραθαλάσσια υποφέρουμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35αρια βλεπω Ζωγραφου και περιξ....με νοτιαδες ακομα !!! Αυτη ειναι η δροσια;;;

Καλα Πεμπτη Παρασκευη παμε για μεγαλο πανηγυρι εχουν βγαλει εκτακτα ΕΜΥ ΕΑΑ Καλλιανος κλπ

Σχινιας σημερα οαση χωρις κοσμο...28.5-29.0 μεγιστη διπλα στο κυμα αυτο ναι ειναι ανασες δροσιας πραγματικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονο ο ψηλος σταθμος παπαγου στα 300 μ.γλιτωσε σημερα το 35αρι....34.9 μεγιστη και τωρα 31.5 βλεπω αλλα με.ΝΝΑ ανεμο !!!

Ζωγραφου Βυρωνας Ηλιουπολη 35-36αρια....και ακομα ΝΝΑ ανεμοι...

Καλα μονο στην παραθαλασσια Αττικη εχει Βορια; η μηπως ειναι αυρα απο Ευβοικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... μέγιστη 33.2 C ..... τώρα 31 C με υγρασία 42 % , αίσθηση 31 C ..... και μόνιμα ένας ελαφρύς Β - ΒΑ ....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... Οι υψηλότερες θερμοκρασίες, που καταγράφηκαν την Τρίτη, στη χώρα μας. Πηγή: ΕΑΑ .....

..... Βελβεντός Κοζάνης 39.3 C ....

2906_MaxTempMap.png

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρισα.Ζωγραφου....πιο αργα επρεπε αλλα εχω δουλεια....ενα ψηγμα καλυτερα ισως απο αλλες ημερες αλλα και παλι ζεστη γαιδουρινη ειναι 19.30 και εχει ακομα 32 ολοκληρους βαθμους και ενα σιχαμερο ΝΝΑ ρευμα...δυστυχως δεν εχει φτασει μεχρι εδω το ασθενες.ΒΒΑ ρευμα

35.3 η μεγιστη σημερα πρεπει να ειναι η μικροτερη των τελευταιων ημερων....απο αυριο ξανα προς τη Δοξα τραβα....

25.4 η ελαχιστη

Εδω και ακριβως 9 ημερες δεν εχει κανει κατω απο 25.2 στου Ζωγραφου !!!!! Τι ζουμε ρε !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

37.4 η μέγιστη σήμερα στην Λάρισα, ανεβήκαμε λόγο, αλλά αύριο θα ανεβούμε , αλλά την Πέμπτη με τον λίβα παρά πολυ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εαν ειναι να δω απο ασταθειες ετσι την θησεως οπως σημερα στη Γαλλια ας κανει και 60 βαθμους... 

Θα προτεινω να κανουμε ερανο..Να μαζεψουμε οσο το δυνατον περισσοτερα χρηματα και ν αγορασουμε tnt...Ποσοι τονοι χρειαζεται για να ανατιναξουμε τον κιτρινιαρη??🤔

206456401_2844717422447876_851543913600462880_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ το λεει η καρδουλα μας για χιονο-κρυο τρελαμενους !!!! Ουτε ενας δεν ανοιξε ειδικο θεμα Αναφορες Καψιματος Ιστορικου Ιουνιου 2021....καλυτερα...για ποιο λογο να τα θυμομαστε...

Αφηστε ψηλα κ το θεμα με.τη Μηδεια να μπαινουμε να ξεχαρμανιαζουμε....εγω εμπαινα σημερα απο την παραλια....σε λαθος χωρα με γεννησες μανααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... δεν καταλαβαίνει από ζέστες η Γκιστόβα , h 2360 m , στο Γράμμο .....( Ε.Ο.Σ. Ιωαννίνων ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση και σώμα νερού

...... η μεγάλη χιονούρα της λίμνης ......

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

Μπορεί να είναι εικόνα σώμα νερού και φύση

..... με θέα την κορυφή Τσούκα Πετσίκ , h 2520 m , του Γράμμου .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...