Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρατηθείτε 

Ποταμός Κέρκυρας τώρα 30.8 και 87% υγρασία.....οποίος δεν έχει ζήσει αυτό το ποσοστό υγρασίας ντάλα μεσημέρι δεν ξέρει τι σημαίνει ασφυξία .....καταραμένο κλίμα το νησί

Στον αντίποδα οανδερφος μου στη Σύρο μου λέει για 25 βαθμούς στο Κινι με τρομερό μελτέμι να σηκώνει καρέκλες και τραπέζια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσική ομπρέλα προστασίας από τον ήλιο, στο χωριό Πεντάκορφο Αιτ/νίας, στα 720-750μ. υψόμετρο, πριν λίγη ώρα (27-28οC)....μια φυσική ομορφιά, στα ορεινά του Αγρινίου!!

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θέμα 1-2 ωρών είναι να γίνει το μπαμ!!! Τα καλά δεν τα βλέπω λόγω τοίχου.

IMG_20210710_132648.jpg

IMG_20210710_132714.jpg

 

https://www.mariosv.gr/more/ioannina-webcam-live.html

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σου Κωστα αρχηγε !!! Τα πλατανια ειναι ΟΑΣΗ φιλε μου ειδικα τωρα μεσα Ιουλιου εχουν το μεγαλυτερο μεγεθος φυλλωματος....

Πυργος εβγαλε ενα ΝΝΔ αερακι μαλλον αυρα απο το Ιονιο....μας.εσωσε...

32.5 μεχρι στιγμης βεβαια με αισθηση 36!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζωγραφου Μυκονος....α ρε κλεινω τα ματια και νιωθω την 60αρα ριπη να με.σηκωνει να καθαριζει ολο τον εγκεφαλο...η  original Μυκονος βεβαια εχει 24-25...αυτο ειναι καλοκαιρι...

Πυργος μας.ερχεται η μεσημεριανη λαυρα του καμπου....

34αρακι ευτυχως με ΒΒΔ ρευμα που εριξε υγρασια στο 40%

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 πυρκαγιες εχουν ξεσπασει απο το πρωι,η μια στο βαρναβα το πρωι και η αλλη νοτια του γραμματικου,νομιζω,πριν λιγη ωρα.Ευτυχως δεν φαινονται σοβαρες,οπως τις βλεπουμε απο δω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανατροφοδότηση καραμπινατη...35 Άρι τώρα!!

 

 

IMG_20210710_144509.jpg

IMG_20210710_145123.jpg

Φεύγει...

 

Πανικός νοτιοανατολικά...

IMG_20210710_145837.jpg

IMG_20210710_145842.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

..... καλησπέρα παιδιά και καλό ΣΚ για όλους ..... μελτέμι και άγιος ο Θεός ....

..... ελάχιστη 23.8 C ..... τώρα 29.4 C  με υγρασία 37 % και αίσθηση στους 29 C .....

..... 98.2 Κm / h δηλ. 10 bf πριν λίγο στην Παξιμάδα ..... αστεία πράγματα για την περιοχή βέβαια .....

.... 66 km / h BΔ η Κάρυστος ( ...... μόνο 8 bf ......) ..... @Ζερίκιος ποιος σε πιάνει ..... 😎 .....

 

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι ως δια μαγείας με το μελτεμι πετάγονται φωτιες σε αττικη ( βαρναβα/ Ελευσίνα) και ευβοια.

Εχω βαρεθει το κωλοχανιο...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγκληματιες καθαρματα κρεμασμα αναποδα...και οι επι τουτου εμπρηστες για οικοπεδα και οι 80χρονοι παππουδες που πανε να ναψουν ξεροχορτα με.τετοιο αερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Ναι ως δια μαγείας με το μελτεμι πετάγονται φωτιες σε αττικη ( βαρναβα/ Ελευσίνα) και ευβοια.

Εχω βαρεθει το κωλοχανιο...

 

Δεν υπαρχει καμια μαγεια και καμια συνωμοσια.Εννοειται οτι υπαρχουν κι εμπρησμοι.Πληροφοριακα απο αρχες Μαιου εχιυν ξεσπασει περιπου 15 με 20 περιστατικα φωτιας στην περιοχη μας,χωρις ομως να παρουν διαστασεις,αφου δε φυσαγε,οποτε δεν τις πηρε χαμπαρι το κοινο.Εννοειται ξαναλεω οτι ο εμπρηστης οταν βαλει φωτια θα την βαλει σε μερα με μελτεμι,αλλα δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι οι σημερινες φωτιες ειναι ντε και καλα εμπρησμοι.Ευχη κ καταρα το μελτεμι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια τα πάντα πετάνε βίντεο μετά!!  Που α μας ερχόταν!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...