Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελάχιστη υγρασία σήμερα στον Ποταμό Κέρκυρας 67%...μέγιστη 100% ....καταλαβαίνεται ότι το heat index θυμίζει Καμπούλ στο νησί ....

Σταυροοοοοοοοοοοοοο ζεις ρε φίλε ????

Δώσε καμία αναφορά από το νησι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 βαθμοί ακόμα στα προάστια, άνετα πάνω από 25 η πόλη ακόμα... Τουλάχιστον αύριο θα έχουμε καιρικό ενδιαφέρον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

21 βαθμοι και ο βοριας λυσαει εξω.

Μολις εφθασα στη δικη μου Νεμεση την υγρη κολαση του Πυργου....αφησα Ζωγραφου με μελτεμαρα Μυκονου και ηρθα εδω μονο να ανεβασω πραγματα κοντεψα να παθω συγκοπη...κοιταω σταθμους....29 βαθμους τετοια ωρα απνοια να κοβεις τις φλεβες σου και 70% υγρασια....αισθηση 31.5 λεει ο.σταθμος εμενα μου φαινεται 36.5....ηρωες οσοι ζουν και ακομα πιο ηρωες οσοι παραθεριζουν το καλοκαιρι στα Δυτικα...εχετε γερα πνευμονια παιδες....μου αρεσει που μου κακοφανηκε το σερι αιρκο στις ζεστες Αθηνας....εδω ρε σεις δεν κουνας.το δαχτυλακι σου χωρις αιρκο !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την έβγαλε βλέπω την καταιγίδα μέσα στο βράδυ εκεί στην Δυτική Μακεδονία κυρίως προς Καστοριά. Κατά τα άλλα εδώ δρόσισε αρκετά σήμερα ενώ τώρα είμαστε 2 βαθμοί κάτω σε σχέση με χθες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Μολις εφθασα στη δικη μου Νεμεση την υγρη κολαση του Πυργου....αφησα Ζωγραφου με μελτεμαρα Μυκονου και ηρθα εδω μονο να ανεβασω πραγματα κοντεψα να παθω συγκοπη...κοιταω σταθμους....29 βαθμους τετοια ωρα απνοια να κοβεις τις φλεβες σου και 70% υγρασια....αισθηση 31.5 λεει ο.σταθμος εμενα μου φαινεται 36.5....ηρωες οσοι ζουν και ακομα πιο ηρωες οσοι παραθεριζουν το καλοκαιρι στα Δυτικα...εχετε γερα πνευμονια παιδες....μου αρεσει που μου κακοφανηκε το σερι αιρκο στις ζεστες Αθηνας....εδω ρε σεις δεν κουνας.το δαχτυλακι σου χωρις αιρκο !!!!

Δυσκολες συνθηκες,σιχαμενες.Να δουμε ομως και τι ελαχιστη θα γραψεις εκει Γιωργη.

20,4  60% υγρασια εδω και μου φαινεται οτι μυριζει θαλασσα,ειλικρινα.Καληνυχτα παιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους! Στους 25,2 η Θ αυτή την ώρα στο χωριο αλλά ήδη οι ριπες του ανέμου φτάνουν τα 40km/h όποτε στην συνέχεια πάμε για 60αρες. 28,6 χθες η μέγιστη, καπου εκεί λογικα θα πάμε και σήμερα.Εχουμε πλέον μπει σε κλασικό καιρικό μοτίβο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δυσκολες συνθηκες,σιχαμενες.Να δουμε ομως και τι ελαχιστη θα γραψεις εκει Γιωργη.

20,4  60% υγρασια εδω και μου φαινεται οτι μυριζει θαλασσα,ειλικρινα.Καληνυχτα παιδες

Το είχε πει δήμαρχος...Θα φέρει και θάλασσα 😄. Μελτεμάρα  Γιώργο! Εγώ την ευχαριστιέμαι μετά από αυτό που ζήσαμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη Ελλάδας χθές από ΕΜΥ 40.8 Κόνιτσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφορά του αδερφού μου που ξεκίνησε στις 7 για Σύρο....."Κάθομαι στο κατάστρωμα ...δίνω μάχη να κρατηθώ στη θέση μου και εχω γίνει μούσκεμα από τα κύματα "

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Λεκουνα..Κοντα στο θεολογο.Καφεδια και βοριαδακι..Στιγμες χαλαρωσης...Μητσακο σε περιμενω..

20210710_102529.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά ευχάριστη η αίσθηση την νύχτα καθώς φυσούσε έντονο μελτέμι που μπόρεσε να αποβάλει κάποια απ' την ζέστη που κρατούσε το σπίτι...24.3 η ελάχιστη και τώρα μόλις 27.9....απο αυριο ξεκινούσε το πιο ονειρεμένο 10ημερο Ιουλίου που θυμάμαι τα τελευταία χρόνια το 2019 με την μέγιστη να μην ξεπερνα τους 30 καμιά μέρα στο διάστημα 11-18/7 και οι ελάχιστες να παίζουν μεταξύ 19 και 21 διαρκως!...να δούμε αν και πότε μας επιφυλάσσει κάποια "δροσερή" συγκίνηση και το φετινό καλοκαίρι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 βαθμοί στα Γιάννενα τώρα και ήδη ξεκινάνε οι αναπτύξεις.. Αν και το ρεύμα δεν είναι τέλειο, πιστεύω οτι θα δούμε καλούδια σήμερα, μιας και έχουμε 1200αρι cape.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

32 βαθμοί στα Γιάννενα τώρα και ήδη ξεκινάνε οι αναπτύξεις.. Αν και το ρεύμα δεν είναι τέλειο, πιστεύω οτι θα δούμε καλούδια σήμερα, μιας και έχουμε 1200αρι cape.

Θα έχουμε τίποτα σήμερα τελικά  ; ; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει ένα απίθανο μελτεμι σημερα, φυσικό κλιματιστικό....νομιζεις οτι βρισκεσαι σε παραλια των Κυκλαδων....απλά αυτό!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαβαζω και ζηλευω...

Πυργος η πιο ζεστη και αποπνικτικη βραδια ολου του καλοκαιριου μεχρι στιγμης...με την υψηλοτερη ελαχιστη λιγο κατω απο 25 βαθμους και αισθηση ασφυξιας...

32αρι τωρα αλλα με 55% υγρασια η αισθηση πολυ παραπανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...