Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39.4 Πατήσια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 κοντεύει και η Μάνδρα από τον Davis στα 100μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το διάγραμμα του Θησείου σε full μεγέθυνση όπως βλέπω η μέγιστη ως τώρα πρέπει να είναι 39.3 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.4 Μάνδρα Davis στα 100μ με φοένιασμα.

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37αρια στον νομό Λάρισα, κυρίως στην περιοχής της Λάρισας και του Τυρνάβου

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, geornik said:

Μηπως τελικα ειναι η Μανδρα η κρυφη υπερδυναμη του Θριασιου?

Οτι και να πεις για το Θριάσιο δεν είσαι ασφαλής. Πες οτι σου πω ναι τώρα. Αν σε λίγους μήνες μπει κάπου αλλού σταθμός και δείχνει ακόμα πιο ψηλά δε θα μου έκανε εντύπωση.

Εξάλλου το έχω πει. Νομίζω το Θριάσιο είναι η μοναδική περιοχή στην Ελλάδα που, αν δεν έχει ήδη δώσει 50 βαθμούς κάπου που δεν τους καταγράψαμε λόγω του οτι είχαμε μόνο τον σταθμό της Ελευσίνας , έχει σίγουρα δυναμικό να προσεγγίσει τέτοιες καταστάσεις. Γενικά η ζώνη από Αγ.Θεοδωρους μέχρι και Σκαραμαγκά χοντρικά νομίζω έχει απίστευτο δυναμικό με σκληρούς καταβάτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35.7 εδω. μπα δεν μπορει ευτυχως φετος εδω. νομιζω μεγιστη να ηταν 37.9 26 ιουνιου.
ευτυχως φετος τα γλιτωσαμε τα χειροτερα μεχρι τωρα. το μονο εκτρωμα ηταν κατι βραδιες με 27-28 βαθμους και υγρασιες στον θεο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βέβαια για τις μέγιστες που γράφει ο σταθμός Πατήσια με ΒΑ, κρατάω ένα καλάθι γτ όπως ανέφερα και χθες, ο σταθμός έχει εμπόδιο βόρειά του πολυκατοικιες 6οροφες οποτε σιγουρα δε βλεπουμε την ακριβως σωστη θερμοκρασια, θα την βλέπαμε αν δεν υπήρχε αυτό το εμπόδιο. Όχι ότι θα βλέπαμε καμιά τεράστια διαφορα. Και 1 βαθμό πιο κάτω να έδειχνε, δεν αναιρεί το γεγονός ότι το Πατησιοκύψελο είναι ευπαθής περιοχή του λεκανοπεδίου στη ζέστη.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Βέβαια για τις μέγιστες που γράφει ο σταθμός Πατήσια με ΒΑ, κρατάω ένα καλάθι γτ όπως ανέφερα και χθες, ο σταθμός έχει εμπόδιο βόρειά του πολυκατοικιες 6οροφες οποτε σιγουρα δε βλεπουμε την ακριβως σωστη θερμοκρασια, θα την βλέπαμε αν δεν υπήρχε αυτό το εμπόδιο. Όχι ότι θα βλέπαμε καμιά τεράστια διαφορα. Και 1 βαθμό πιο κάτω να έδειχνε, δεν αναιρεί το γεγονός ότι το Πατησιοκύψελο είναι ευπαθής περιοχή του λεκανοπεδίου στη ζέστη.

Μπορείς κάποια στιγμή να δεις λίγο και τον σταθμό στο Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο να δούμε που είναι, γιατί πολλά περίεργα γράφει και αυτός ο σταθμός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ραφηνα χτυπησε μεγιστη 33.2 κ τωρα εχει 30, αλλος κοσμος

φανταστειτε οτι υπαρχουν σπιτια στην περιοχη που ακομη δεν εχουν αιρκοντισιον γιατι δεν χρειαζεται οπως λενε!!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, MeteoTirnavos said:

Μπορείς κάποια στιγμή να δεις λίγο και τον σταθμό στο Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο να δούμε που είναι, γιατί πολλά περίεργα γράφει και αυτός ο σταθμός

Έγραψε και το παιδί που μένει Καλλιθέα οτι ο σταθμός είναι οκ. Και γω βασικά αυτό πιστεύω αφού φαίνεται και σήμερα από Θησείο, Ολυμπιακό Κολυμβητήριο κοκ. 

Γενικά ξέρω οτι η Αττική για όσους δεν είστε κάτοικοι της μπορεί να σας φαίνεται ''περίεργη''. Αλλά για εμάς που την γνωρίζουμε ξέρουμε οτι οι τοπικότητες της είναι μαγευτικές. Αυτή είναι η διαχρονική δύναμη της Αττικής. Να κάνει τους πάντες να αναρωτιούνται και να ψάχνονται για το τι είναι ικανή να κάνει και στις ζέστες κ στα κρύα. Είναι μια ευλογημένη κλιματολογικά χερσόνησος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

Έγραψε και το παιδί που μένει Καλλιθέα οτι ο σταθμός είναι οκ. Και γω βασικά αυτό πιστεύω αφού φαίνεται και σήμερα από Θησείο, Ολυμπιακό Κολυμβητήριο κοκ. 

 

Ποιο παιδί;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, MeteoTirnavos said:

Ποιο παιδί;

Σάκης νομίζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.2 Aσπρόπυργος και φορτσάρει το Θριάσιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 και η  Ελευσίνα από ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Σάκης νομίζω

Είναι υπεύθυνος για τον σταθμό; Δεν κατάλαβα.

37,6 η θερμοκρασία στην περιοχή του Τυρνάβου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, MeteoTirnavos said:

Είναι υπεύθυνος για τον σταθμό; Δεν κατάλαβα.

37,6 η θερμοκρασία στην περιοχή του Τυρνάβου

Όχι φυσικά. Υπεύθυνο είναι το Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο για τον σταθμό. Απλά κάτοικος είναι

39 Νέα Φιλαδέλφεια ΕΜΥ νωρίτερα επίσης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Όχι φυσικά. Υπεύθυνο είναι το Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο για τον σταθμό. Απλά κάτοικος είναι

39 Νέα Φιλαδέλφεια ΕΜΥ νωρίτερα επίσης 

Και πως ξέρει ότι είναι εντάξει ο σταθμός; Μας μπερδεύεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, MeteoTirnavos said:

Και πως ξέρει ότι είναι εντάξει ο σταθμός; Μας μπερδεύεις

Τη γνώμη του είπε ο άνθρωπος ως κάτοικος. Είπε οτι συζήτησε κιόλας με Λαγουβάρδο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...