Jump to content
sakis13

Αναφορες Οκτωβριου 2022.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η νύχτα μέρα από τους συνεχόμενους κεραυνούς στα δυτικά και βόρεια ενώ το συνεχόμενο βουητό από τις βροντές θυμίζει απόκοσμη κατάσταση......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλά αν φτάσει Λάρισα εκεί θα σκάσω.... Έπρεπε να γίνω σεισμολόγος τελικά. Καλοί και οι σεισμοί.

Μιχαήλ φλέγεται ο δυτικός ορίζοντας αλλά είμαστε στο όριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Χιών είπε:

Εγώ ούτε καν ζεστάθηκα σήμερα. Ελάχιστη σήμερα εδώ 21 βαθμοί, δηλαδή άνετος ύπνος ακόμα και με σεντόνι, και μέγιστη οριακά 30 με λίγο αυξημένη υγρασία μεν, αλλά με τον ήλιο αρκετά πιο χαμηλά πλέον, οπότε δεν αισθάνθηκα την παραμικρή δυσφορία. Σιγά τα ωά

Αυτό ακριβώς! Αρχές μαϊου αν έκανε το ίδιο θα λιωναμε! Τώρα 1 Οκτώβρη το αντέχουμε πολύ πιο εύκολα! Μου θυμίζει το αντίστοιχο με τα 30αρια του Σεπτέμβρη κι αυτά του Μάη (25αρια μέχρι 28αρια αλλά τέσπα)! Τους 27 και τους 28 μέσα Μαϊου τον ένιωθα και με το παραπάνω ενώ τους 30-31 το Σεπτέμβριο πχ δεν τους ένιωθα τόσο έντονους και στον ήλιο ήταν πολύ πιο χαλαρά τα πράγματα. Αντίστοιχα και με το κρύο. Πχ Φλεβάρη - Μάρτη με 9-10 βαθμούς και ψιλόβροχο και ένιωθες φθινόπωρο φάση ενώ Νοέμβρη - Δεκέμβρη με ίδια θερμοκρασία ένιωθες να σε πηρουνιάζει το κρύο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναουσα...Διακρινεται ο χαμος που λενε τα παιδια...

295.jpg

Η Θεσσαλονικη να ετοιμαζεται...Βλεπω καμερα απο Λευκο Πυργο..Αστραφτει συνεχεια απο Ημαθια μερια και τα ηλεκτρικα κοντοζυγωνουν..Καλο βραδυ απο μενα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό ήταν ηρέμησε αν και συνεχίζει να βρέχει.... 131mm/h έπιασε ο σταθμός μέγιστη ραγδαιότητα να δούμε και στην ανανέωση αν ήταν η ψηλότερη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις γυρισα απο βραδινή τουρνέ στο λεκανοπέδιο. Νεα Ιωνία, Ζωγραφου, Κηφισια, Μενίδι. Πανέμορφη καλοκαιρινή νύχτα και Τ μεταξύ 23-27. 

Ωωωωχ ξέχασα! Εχουμε 2 Οκτώβρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικός απολογισμός.... 131mm/h μέγιστη ραγδαιότητα και 6 χιλιοστά σχεδόν(5,8  τελευταία ανανέωση και ακόμα ψιλόβρεχε..) στον σταθμό... στους 2 η θερμοκρασία από τους 30,3 του μεσημεριού...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φανταστική καλοκαιρινή νύχτα 2 Οκτώβρη...28!!! βαθμοί αυτή τη στιγμή Αγ Αποστολους Αττικης με καυτό αέρα.. Πριν λίγο ήμουν παραλιακή Αγία Μαρίνα με 26 και άπνοια. Υπέροχο βράδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγαλη ανακαλυψη το αιρκοντισιον.....με 23,5 ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ εξω και 26,5 μεσα, το βαρας στους 21 και κανεις υπνο σαν πουλακι

Μου αρεσει που υπαρχει ανησυχια για τις τιμες του πετρελαιου θερμανσης φετος.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ελατε Αττικη να ξενοιασετε, μονο θα τα σκατε στο ρευμα, αιρκο μεχρι Χριστουγεννα παμε γερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Μεγαλη ανακαλυψη το αιρκοντισιον.....με 23,5 ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ εξω και 26,5 μεσα, το βαρας στους 21 και κανεις υπνο σαν πουλακι

Μου αρεσει που υπαρχει ανησυχια για τις τιμες του πετρελαιου θερμανσης φετος.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ελατε Αττικη να ξενοιασετε, μονο θα τα σκατε στο ρευμα, αιρκο μεχρι Χριστουγεννα παμε γερα

Μετά τα Χριστούγεννα όμως??? Αν, αν λέω, ξανακοιμηθει ο Θεός και έχουμε το 3/3??? Θα ξεχάσουμε και ζέστες και όλα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσάνυχτα και η θερμοκρασία στα Καλάβρυτα είναι 25 βαθμοί....το ζήσαμε κι αυτό .....τρομερό για Οκτώβρη....ακόμα και για Σεπτέμβρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 Οκτωβρίου στις 2 το πρωι και αυτή τη στιγμή η Λίνδος γράφει 33 βαθμούς.

Πρέπει να είναι η πιο θερμή νύχτα του Οκτωβρίου στην σύγχρονη μετεωρολογική ιστορία της Ρόδου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...