Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχομαι σε ολους οτι ειδαν τα ματακια μου και το 21 και το 22...Τουλαχιστον εχω να θυμαμαι Μηδεια και Ελπιδα..Εχω ξεχασει ομως πως ειναι να βγαζει καταιγιδες η Αθηνα..

Οπως και να χει..Ο χειμωνας φαινεται να ερχεται...Ναι μεν ο Δεκεμβρης ειναι ο πιο βροχερος μηνας του ετους αλλα πιστευω να θυμισει και κατι απο τα παλια..Οι χαρτες μας προιδεαζουν για σημαντικη αλλαγη...Με τις ευλογιες ολων...

Ειμαι καταιγιδακιας αλλα οπως εχω ξαναγραψει..Η καταιγιδα ειναι η μαγεια της φυσικης αλλα το χιονι ειναι η μαγεια της φυσης...!!Παμε ολοι...Δωστε πονο..Φατε φετες,βγαλτε τα πουλια σας,τα επιτελεια σας,τους μακακες σας..Και Παμε δυνατα τα τα..

20220124_194427.jpg.bfd9d073971c8f8f9110df69dc63f7cb.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Severe_Lover είπε:

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΈΕΕΕΈΕΕΕ ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΕΤΕ ΑΙΧΕΤΑΙΙΙ ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ 🆘☢️⏳🙏⏳🥶

Screenshot_2022-11-21-14-05-51-200.jpg

FB_IMG_1669033164833.jpg

Α ρε πατρίδα θα το φέρουμε φέτος στην πόλη;;Πάνε πολλά χρόνια που έχουμε να δούμε σοβαρό χιόνι Δεκεμβρίου,ελπίζω το αισχρό τρίμηνο που πέρασε να αποδώσει καρπούς σύντομα..Μέχρι στιγμής πάμε καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ευχομαι σε ολους οτι ειδαν τα ματακια μου και το 21 και το 22...Τουλαχιστον εχω να θυμαμαι Μηδεια και Ελπιδα..Εχω ξεχασει ομως πως ειναι να βγαζει καταιγιδες η Αθηνα..

Οπως και να χει..Ο χειμωνας φαινεται να ερχεται...Ναι μεν ο Δεκεμβρης ειναι ο πιο βροχερος μηνας του ετους αλλα πιστευω να θυμισει και κατι απο τα παλια..Οι χαρτες μας προιδεαζουν για σημαντικη αλλαγη...Με τις ευλογιες ολων...

Ειμαι καταιγιδακιας αλλα οπως εχω ξαναγραψει..Η καταιγιδα ειναι η μαγεια της φυσικης αλλα το χιονι ειναι η μαγεια της φυσης...!!Παμε ολοι...Δωστε πονο..Φατε φετες,βγαλτε τα πουλια σας,τα επιτελεια σας,τους μακακες σας..Και Παμε δυνατα τα τα..

20220124_194427.jpg.bfd9d073971c8f8f9110df69dc63f7cb.jpg

Έγινε!!!αμολαω το αγριεμενο μου πουλί ...🤣🤣

received_8485027664870457.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι δείκτες σταθερα ευνοϊκοί  και αυτή την φορά δεν κάναν κωλοτουμπα ...και μυρίζουν μακαρονάδα Ναπολιτάνα μαζί με φασόλια γίγαντες 😋😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαζομεθα όλα τα μάχιμια για πολλά ξενύχτια σε λίγες μέρες με τα τρεξίματα,άντρες στα όπλα,όλοι οι βόρειοι για τον επόμενο Δεκέμβριο αλά 2001

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Ετοιμαζομεθα όλα τα μάχιμια για πολλά ξενύχτια σε λίγες μέρες με τα τρεξίματα,άντρες στα όπλα,όλοι οι βόρειοι για τον επόμενο Δεκέμβριο αλά 2001

Έτσι μπράβο!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απαντες παροντες...!!!hooold.hoold!!Ξεκινανε τα δωδεκαρια..Ολοι εδω...Θελουμε πισω τους χειμωνες μας...Λευτερια στους Καιροφιλους..Ξεκιναει η εποχη μας...Δινουμε τις μαχες μας..Ολοι μαζι..Και μετα εμφυλιος μεταξυ κεντροβορειων και προσηνεμων🤣

hold-stonk-hold.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Απαντες παροντες...!!!hooold.hoold!!Ξεκινανε τα δωδεκαρια..Ολοι εδω...Θελουμε πισω τους χειμωνες μας...Λευτερια στους Καιροφιλους..Ξεκιναει η εποχη μας...Δινουμε τις μαχες μας..Ολοι μαζι..Και μετα εμφυλιος μεταξυ κεντροβορειων και προσηνεμων🤣

hold-stonk-hold.gif

Έτσι ναι!!!!στα οπλαααα...είναι η εποχή μας...η μάχες μας!!!θα πέσουν κορμιά φέτος...😋😋😋😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Απαντες παροντες...!!!hooold.hoold!!Ξεκινανε τα δωδεκαρια..Ολοι εδω...Θελουμε πισω τους χειμωνες μας...Λευτερια στους Καιροφιλους..Ξεκιναει η εποχη μας...Δινουμε τις μαχες μας..Ολοι μαζι..Και μετα εμφυλιος μεταξυ κεντροβορειων και προσηνεμων🤣

hold-stonk-hold.gif

Σάκη μου αν δεν μας βρέξει από μεσάνυχτα Τετάρτης πρός πρωί Αθήνα.... τί νά πω??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Απαντες παροντες...!!!hooold.hoold!!Ξεκινανε τα δωδεκαρια..Ολοι εδω...Θελουμε πισω τους χειμωνες μας...Λευτερια στους Καιροφιλους..Ξεκιναει η εποχη μας...Δινουμε τις μαχες μας..Ολοι μαζι..Και μετα εμφυλιος μεταξυ κεντροβορειων και προσηνεμων🤣

hold-stonk-hold.gif

Χαχαχχαα...ρε κοιτα να μας βρεξει λιγο στην Κουλα και ασε τους πολεμους έρμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, tendcol είπε:

Σάκη μου αν δεν μας βρέξει από μεσάνυχτα Τετάρτης πρός πρωί Αθήνα.... τί νά πω??

 

Περα απο την πλακα..Την πιστευω πολυ την Τεταρτη..Δε ξερω πως μπορει να χαθει..Θεωρω οτι προς το ξημερωμα θα εχουμε βιαιο περασμα.Προσκαιρο αλλα καταιγιδατο!!

gfs-2-42.png

Εαν δεν βρεξει τι να πω...Μετα δεν με βλεπω καλα..

tsoukalas-tsoukalas-trelos.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάμε όλοι μαζί να φέρουμε έναν πάρα πολύ μεγάλο κεντροβόριο χιονιά μέσα στον Δεκέμβριο μετά το 2001 21 χρόνια είναι πάρα πολλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλέον έχουμε τάση για το απόλυτο άδειασμα του Ατλαντικού εδραίωση του αζορικου ταυτόχρονα με άλλους δύο εμποδισμους βόρεια και ανατολικά της ευρωπης...όλα πάνε πρίμα...έχουμε και ένα ύποπτο χαμηλό για τα πρώτα χιόνια στη δυτική Μακεδονία αρχές της άλλης εβδομάδας έτσι για πρόγευμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένας είναι ο στόχος. Μεγάλος κεντροβόρειος το Δεκέμβρη που θα κάνει το 2001 να φαίνεται νάνος. Και μετά ένας Γεναρης 2002 για τα πρσήνεμα για το 3/3. Aπλά πράγματα. Πάμε να τα κάνουμε 🙂

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ένας είναι ο στόχος. Μεγάλος κεντροβόρειος το Δεκέμβρη που θα κάνει το 2001 να φαίνεται νάνος. Και μετά ένας Γεναρης 2002 για τα πρσήνεμα για το 3/3. Aπλά πράγματα. Πάμε να τα κάνουμε 🙂

 

Βάλε και μια πανελλαδική Αριάδνη να χιονιστουν και δύσκολες δυτικές περιοχές και κάποιες εξ ίσου δύσκολες νησιωτικές στα ανατολικά και έκλεισε το Ντηλ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ βλέπω πάντως ότι ο μπαστακας μετατρέπεται σε σιβηρικό με αποτέλεσμα με κάτι ξενερωτα πράσινακια στα 500 να αφήνουν στα 850 και κάτω να διαχέεται το ψύχος αυτούσιο από Σιβηρία οπότε για τα βόρεια τουλάχιστον μπορεί να ξεπεταχτεί οριακός χιονιάς από το πουθενά χωρίς πολλές τυμπανοκρουσιες και εντυπωσιακούς χάρτες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε  τον Δεκέμβριο 

Εδώ και κάθε τρέξιμο βλέπουμε   διαφορετικο σενάριο στον ορίζοντα 

Χαμηλά τον πήχη, διότι οι φάπες καραδοκούν 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από Δευτέρα 28/11 (πρωί) μέχρι Πέμπτη 1/12 (απόγευμα) θα είμαι Θεσσαλονίκη (δυτικά) για δουλεια...

gfseu-0-216.png?12

gfseu-1-222.png?12

gfseu-2-222.png?12

Λέω να φέρω και ένα χιονιά για πρόγευμα πριν τον ιστορικό...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Από Δευτέρα 28/1 (πρωί) μέχρι Πέμπτη 1/12 (απόγευμα) θα είμαι Θεσσαλονίκη (δυτικά) για δουλεία...

gfseu-0-216.png?12

gfseu-1-222.png?12

gfseu-2-222.png?12

Λέω να φέρω και ένα χιονιά για πρόγευμα πριν τον ιστορικό...

Εχει ξαναπεσει ξανα πεδινο χιονι σαλονικα νοεμβρη μηνα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Εχει ξαναπεσει ξανα πεδινο χιονι σαλονικα νοεμβρη μηνα?

Απ' οτι θυμαμαι ναι αλλά καλύτερα να σου απαντήσουν τα παιδιά από Θεσσαλονίκη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...