Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το χαλασε το αλλο το χαμηλο ο τζιφος.Αν δεν βγει ουτε αυτο,θα μιλαμε για το πιο εφιαλτικο φθινοπωρο που εχουμε ζησει στην αττικη τα τελευταια πολλα χρονια.Ειναι τραγικη η κατασταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το χαλασε το αλλο το χαμηλο ο τζιφος.Αν δεν βγει ουτε αυτο,θα μιλαμε για το πιο εφιαλτικο φθινοπωρο που εχουμε ζησει στην αττικη τα τελευταια πολλα χρονια.Ειναι τραγικη η κατασταση.

τουλάχιστον να ρίξει πάρα πολλά χιόνια σε ολόκληρη την Ελλάδα μέσα στον χειμώνα πού ακολουθεί φίλε μου 

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 06αρι εκανε το αυτονοητο...Κανενα προβλημα...Οσο τα ανσαμπλ ειναι τουμπανο δεν με απασχολει τιποτα..Σε λιγο θα βγουν κι αυτα..Εγω το θεωρω δεδομενο οτι θα βγει χαμηλαρα στις 27!!Γι αυτο και το επιτελειο μου,χαλαρωνει...Στα οπλα απο την Πεμπτη..

maimoudes.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμηλάρα έβγαλε και πάλι ο τζίφος για μετά.. Καλό γενικά που εμφανίζεται εύκολα νέο χαμηλό ασχέτως αλλαγών.. Ο γάτος πεινάει! [Μάλλον από αυτή την παλιά φώτο που τραβήχθηκε κατά την διάρκεια της Σοφίας, θα πάρω το αγριεμένο του πρόσωπο για νέο άβαταρ😁]

image.thumb.png.0c7ca54ead2c2e0cd6b68e262907eb64.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το χαλασε το αλλο το χαμηλο ο τζιφος.Αν δεν βγει ουτε αυτο,θα μιλαμε για το πιο εφιαλτικο φθινοπωρο που εχουμε ζησει στην αττικη τα τελευταια πολλα χρονια.Ειναι τραγικη η κατασταση.

Και πολύ ζέστο φθινόπωρο μέχρι στιγμής Γιώργο 

Δεν είναι μόνο το κομμάτι της ανομβρίας που μας προβληματίζει

Δεν ξερω αν θα ξεσπάσει ολο αυτο

Αλλά αυτο το τραγικό 8μηνο μετά την έλευση της ελπίδας 

Μας έκαψε το καιρικό ενδιαφέρον μας. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Siverian express είπε:

καλά βλέπω εδώ σηβηρικος είναι αυτός πάνω στο βόρειο Καζακστάν 

gfsnh-0-162.png

Αυτο το σχημα μου θυμισε παλια παιδικα χρονια..Του φερνει λιγο..😘

20161117130434_oem_dualshock_wireless_controller_ps3.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάρα πολύ καλό σημάδι εδώ για της αρχές Δεκεμβρίου αδειάζει όλος ο Ατλαντικός από τα χαμηλά γίγαντες ώστε να δώσει πάρα πολλή χώρο στον αζορικο αντικυκλονα να κηνηθει στην δυτική Ευρώπη και βόρειοτερα 

gfseu-0-270.png

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαμηλάρα έβγαλε και πάλι ο τζίφος για μετά.. Καλό γενικά που εμφανίζεται εύκολα νέο χαμηλό ασχέτως αλλαγών.. Ο γάτος πεινάει! [Μάλλον από αυτή την παλιά φώτο που τραβήχθηκε κατά την διάρκεια της Σοφίας, θα πάρω το αγριεμένο του πρόσωπο για νέο άβαταρ😁]

image.thumb.png.0c7ca54ead2c2e0cd6b68e262907eb64.png

Τι γλυκούλης!!το χαμηλό του ΣΚ μάλλον το χάνουμε Μιχαήλ... Το άλλο είδες τι μαυρίλα υετο έβγαλε για Ήπειρο?? 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το 06αρι εκανε το αυτονοητο...Κανενα προβλημα...Οσο τα ανσαμπλ ειναι τουμπανο δεν με απασχολει τιποτα..Σε λιγο θα βγουν κι αυτα..Εγω το θεωρω δεδομενο οτι θα βγει χαμηλαρα στις 27!!Γι αυτο και το επιτελειο μου,χαλαρωνει...Στα οπλα απο την Πεμπτη..

maimoudes.jpg

Προς το παρόν Σάκη όλα τα μοντέλα ζορίζονται για το σκ... Το μόνο σίγουρο είναι το χαμηλό στις 30

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αλλο το χαμηλο στα τελη του μηνα παλι δεν ειναι για μας αφου ειναι πολυ βορεια.Μονο αν βγει αυτο στις 27 εχουμε ελπιδες να δουμε επιτελους νερακι.Αυτη η τραγικη εικονα αυγουστου επικρατει εδω,αυτη ειναι η καταξερη πραγματικοτητα που βιωνουμε και οχι αυτα που φανταζονται καποιοι.(σημερινες εικονες)

IMG_20221122_125301.jpg

IMG_20221122_125243.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.d6d0bb2a23e6a4649d12dac2f261bdc9.png

Καλο για φρακφουρτη φαινεται αυτο απο τον σκουπιδαιο. 

 

Για ελλαδα ο τζιφος  μπλεκει μεσα 1002 εμποδισμους, αλλα δε βγαζει χιονια εστω εικονικα στα μακρινα. Παρολα αυτα σαν ιδεα καλα ειναι, το θεμα ειναι ομως να μη μεινει μονο στις ιδεες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

image.png.d6d0bb2a23e6a4649d12dac2f261bdc9.png

Καλο για φρακφουρτη φαινεται αυτο απο τον σκουπιδαιο. 

 

Για ελλαδα ο τζιφος  μπλεκει μεσα 1002 εμποδισμους, αλλα δε βγαζει χιονια εστω εικονικα στα μακρινα. Παρολα αυτα σαν ιδεα καλα ειναι, το θεμα ειναι ομως να μη μεινει μονο στις ιδεες

Όντος ,χαμός από εμποδισμους κυκλοφορία παραγγελία θα έλεγα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τι γλυκούλης!!το χαμηλό του ΣΚ μάλλον το χάνουμε Μιχαήλ... Το άλλο είδες τι μαυρίλα υετο έβγαλε για Ήπειρο?? 

 

 

 

Το είδα φίλε, μουρλια και 2 μέτρα χιόνι στα αλπικά της Πίνδου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, bardaris είπε:

Ο δέσποτας από την Λαμία που είναι να ευλογήσει τα πρωινά?

Καλημέρα επειδή σε βλέπω μιλάς πολλές φορές με τον δάσκαλο την τελευταία ερώτηση που του έκανες μπορείς να μου την εξηγήσεις σε σχέση με τα μελλούμενα; ευχαριστώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στεγνώσαμε… & οι βροχές παραμένουν όνειρο απατηλό για τα ανατολικά…! Μια κακοκαιρία συστημένη για μας θα έρθει φέτος;;; Το πρωί πήρα λίγο θάρρος, αλλά το 06αρι με ισοπέδωσε πάλι! 
Οσο για ψυχρές εισβολές της επόμενης καρτέλας… όλο κ πιο πίσω…! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Το Cfs βγάζει χριστουγεννιάτικο χιόνια με -20 στην εκκίνηση του

από το καλοκαίρι που το παρακολουθώ έχει δείξει πάρα πολλούς χιονιάδες  και παρά πολλές ισχυρές ψυχρές εισβολές κοντά στης ημέρες των Χριστουγέννων και γενικά μέσα στον Δεκέμβριο σε σύγκριση με άλλες χρονιές που έδειχνε πάρα πολύ λιγότερες φορές  αυτό για τα φετινα Χριστούγεννα και γενικά μέσα στον φετινό Δεκέμβρη μπορεί να σημαίνει πάρα πολλά μπορεί και τίποτα απολύτως πιστεύω σύντομα θα φανούν η προθέσης για το τι καιρό  περίπου να περιμένουμε και πώς θα είναι ο φετινός Δεκέμβρης αλλά και τα Χριστούγεννα 

Επεξεργάστηκε από Siverian express
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχουμε πει το νερο, νερακι στην Αθηνα. Οι χαρτες γινονται καλυτεροι που σημαινει εχουν σταματησει να ειναι εκτρωματικοι. Οι δηλωσεις ομως για 3/3 πλημυρες και χιονιαδες ειναι καθαρα στη σφαιρα του hopecasting ακομα. Πιανουμε ενα κυριο τρεξιμο 300 ωρες μακρια, το τραβαμε απο τα μαλλια (αν η μυξα στην ηβυρικη κολησει στον ψευτοαυλωνα κλπ.) και απλα ετοιμαζουμε σβερκο και ετοιζομαστε για γκρινια. Δεν θελω να σας ξενερωσω αλλα πρωτη συμμετοχη Ελλαδος σε μουντιαλ μυριζει η φαση

Επεξεργάστηκε από Sakis78
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Seventower είπε:

Καλημέρα επειδή σε βλέπω μιλάς πολλές φορές με τον δάσκαλο την τελευταία ερώτηση που του έκανες μπορείς να μου την εξηγήσεις σε σχέση με τα μελλούμενα; ευχαριστώ 

Kαλημέρα τις συζητήσεις που κανω τις κάνω με πολύ κέφι που ελπίζω να έχει και ο κύριος Ζιακόπουλος.αλλά αν δεν κατέχεις το αντικέιμενο είναι δύσκολο να απαντήσεις στους γρίφους του.Εγώ προσπαθώ να καταλάβω τα κύματα grosby έτσι του έθεσα το ερώτημα εάν η ψυχρή κατάβαση στην Αμερική θα εχει ως αποτέλεσμα την ψυχρή κατάβαση στην Ευρώπη.

 Εκείνος μου απάντησε με ενα ερώτημα και συγκεκριμένα " ενα δυο τρία χαμηλά και το κρύο του Αι αντρέα?" ετσι λοιπόν αν κατάλαβα καλά ο κυριος Ζιακόπουλος δεν έκανε πρόγνωση(αν και μπορεί να την κάνει) ,αλλά μία υπόθεση ,δλδ ότι βαση των κυμάτων grosby και με την πάροδο του ικανού χρονικού διαστήματος(10 εως 12 μερες) είναι πιθανή η ψυχρή μεταφορά στις τελη του μηνα αρχές Δεκέμβρη.Αυτό είναι όλο δλδ μια ερώτηση που απαντήθηκε με μια υπόθεση και όχι πρόγνωση.Ελπίζουμε δλδ διευκρινίζω οτι είναι η δικιά μου ερμηνεία σε όσα λέει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...