Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλη η Χαλκίδα έξω απόψε!! Ακόμα κ ουζερί που είχαν μαζέψει τα τραπέζια τους από την θάλασσα τα ξανά έστρωσαν κ μάλιστα κάθεται κ κόσμος! Περπατάς με ένα απλό λεπτό μακρυμάνικο κ δεν νιώθεις τίποτα!
 

Πολύ πολύ γλυκιά βραδιά! 
 

20.0c αυτή την στιγμή! 
 

Εν τω μεταξύ φωτιά στην Ιμβρο;

8F93A1DD-EC32-4506-82A9-1119AFE754DE.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά νόμιζα ότι χάλασε ο σταθμός. Μετά από πτώση σταθερή φτάσαμε τους 17, και κάτι έγινε και έχουμε άνοδο. 19 βαθμοί 1 τα μεσάνυχτα στην Λάρισα!! Μάιος!!!!!

image.png.7af3b30e0c2acfc4be6e4a10db361075.png

Βροχοκουρτινα νοτιοανατολικά.

 

IMG_20221119_014558.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 βαθμοί 3 τα ξημερώματα Κωπαίδα... 

21 βλέπω τώρα και η νότια Αττική στο Λαύριο..

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα αδερφια με ζεστο καιρο σημερα....ετοιμαζομαι να ανεβω στα πολυ ορεινα μας οπως καθε σκ για κυνηγι...τουλαχιστον απολαμβανω την φυση..με το καλο να ερθει αν ειναι κατι..αλλιως υπομονη δεν γινεται κατι αλλο..καλο σκ σε ολους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για τρελές στις Σεϋχέλλες ! Καλημέρα Κατάρ! 

SmartSelect_20221119_062440_Chrome.jpg

SmartSelect_20221119_062838_Windy.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασύλληπτα πράγματα χθες βράδυ...Για κάποιον αδιευκρίνιστο λόγο η θερμοκρασία ανέβηκε τη μια το βράδυ στους 18 βαθμούς...Πρέπει να και η μεγαλύτερη θερμοκρασία που έχει σημειωθεί στις γρεβενα στη 1 το βράδυ από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου τέτοια εποχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχα απίστευτα πράγματα... 18,2 ελάχιστη στον σταθμό μου ενώ τώρα είμαστε πάνω από 20C  8 η ώρα το πρωί ... Κλάμα 🤪

Καλά θα πάει και αυτό ... Θα ρίξω βουτιά με φρενταρα σήμερα μιας και πάω Σταυρό Θεσσαλονίκης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτη φορά βγαίνει Νοέμβρης χωρίς νανοδευτερόλεπτο θέρμανσης. Σχεδόν καλοκαιρινή αίσθηση στα μπαλκόνια

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα...Στην Ηπειρο σιγα σιγα αποκαθισταται η υετικη ταξη...Πολλα χιλιοστα εχουν πεσει και μαλιστα αθορυβα...Υπαρχουν σταθμοι που προσεγγιζουν ηδη τα 200 χιλιοστα απο τις βροχες των τελευταιων ημερων..Και τα καλυτερα για την περιοχη ερχονται αυτο το σκ..

Πραμαντα Ιωαννινων νωρις το πρωι..

321.jpg

Και τωρα..Με την Στρογγουλα ισα που διακρινεται πισω απο τις νεφωσεις που εχουν καλυψει την κωμοπολη...

1309192416.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα , θυμάμαι χρονιές όπου το Καϊμακ ανακοίνωνε έναρξη σαιζόν σαν σήμερα . 
 

σημερα only rocks 

 

22 βαθμούς Σαλονικα φραπέδες και κοντομάνικο στην Πυλαια . Κλειστός ο θερμοστάτης φυσικά ότι καλύτερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια σχεδόν καλοκαιρινή μέρα σήμερα στην Αττική

Βλέπω τοπικά πιάνουμε κοντά στους 26 βαθμούς αυτή τη στιγμή στα Ανατολικά (Αυλώνας/Ραφήνα κτλ)

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν παμε καθολου μα καθολου καλα παιδες....

Απιθανα ΓΚΑΖΙΑ μες στη νυχτα η θερμοκρασια κ κανονικο καλοκαιρι μες στο Νοεμβρη...

18.1 η ελαχιστη σε εμενα ισως ρεκορ των ρεκορ βεβαια καθιστε να τελειωσει ο μηνας μη δουμε και 20αρια ελαχιστες...τι αλλο να πω...

18.5-19.0αρια ελαχιστες μπολικες παντως στα μπετα

Αρρωστη ζεστη κ νταλα απτο πρωι

Ηδη στους 22.8 εδω και 23-23.5αρια η γειτονια ειναι μεγαλο κριμα που κατεβασα τα μπανιερα κ τα θαλασσινα....

Κατακαλοκαιρο 20 Νοεμβρη τι ζουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπεροχο Φθινοπωρο...Ειδικα στην Αττικη....Καθομαι στο μπαλκονι με κοντομανικο,βλεπω τον καταγαλανο ουρανο,τον ηλιο να μου υψωνει το μεσαιο δαχτυλο..Και γω το μονο που σκεφτομαι...Ηθελα και να ξερα,τι ανωμαλια υπηρξε κατα την γεννηση μου.Ποιο ρημαδι γονιδιο εφταιγε και βγηκα καιροφιλος..Μακαρι να χα βγει σαν τον αδερφο μου..Χιονιζε, ανοιγα παραθυρα και αυτος μου εριχνε καντηλια....Αναισθητος ρε παιδι μου..Εγω τι διαολο επαθα στη γεννα...🤔

Και επιστρεφω...Υπεροχη μερα...Ακρως φθινοπωρινη και σημερα...

katerina-leni.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Θησείο έπιασε πριν λίγο 24.8 και τώρα έχει 24.5, το ρεκόρ β δεκαπενθήμερου όπως είπαμε χθες είναι 27.2 και η δεύτερη ψηλότερη είναι 26.1...μας βλέπω να μπαίνουμε ανάμεσα σήμερα!

Πρέβεζα 20!!! ελάχιστη και 22.8 τώρα, τρομερά πράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...