Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gens-51-1-300.png

Μέσος όρος ευρωπαίου στα πολύ μακρινά. Το λες ενδιαφέρον τουλάχιστον.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανακουφιστικός ο τζίφος αφου απομακρύνει εφιαλτες και φέρνει την ηρεμία και την γαλήνη της α-καιρίας στις ανήσυχες ψυχουλες του φόρουμ.Καίει άνετα δε όλον τον Δεκέμβρη.Υπεροχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλές οι μέρες ακόμα αλλά δεν βλέπω να έρχεται κάτι εώς και τέλος δεκεμβρίου.μακαρι να βγω ψεύτης αλλά όλο και πιο πίσω πάει οποια αλλαγή θέλουμε.μιλαω για τα ενσεμπλ πάντα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Τι επαθε ρε παιδια το μετεοσιελ

Δεν ειναι τιποτα Φαμπιο...Η γνωστη παθηση..M.E.T.E.O.C.I.E.L

M@λ@κινση Επιπεδου Τρια Επειδη Ο Σκ@τοκαιρος Ισοπεδωνεται Εξαιτιας Λιακαδας..🤣..

Τις καλημερες μου...Καλο σκ και καλα φαινομενα...

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ρε τι έβγαλε ο τρελός ο τζίφος για εδώ. Τα περισσότερα χιλιοστά που έχει βγάλει όλες τις μέρες..Γεμάτο 25ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικά θετικά τα πρωινά ρανς, όμως το Τζεμ, παραμένει με διαφορά το χειρότερο..

Ουκμο αικον the best.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή συνέχεια σε όλους....Εγώ μπαίνω σε περίοδο αποχής καθως τα ανσαμπλ δείχνουν ότι ο Δεκέμβρης θα φύγει ετσι...τα λέμε σε καμία δεκαριά μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Καλημέρα και καλή συνέχεια σε όλους....Εγώ μπαίνω σε περίοδο αποχής καθως τα ανσαμπλ δείχνουν ότι ο Δεκέμβρης θα φύγει ετσι...τα λέμε σε καμία δεκαριά μέρες 

Αντουάν τι αποχή θα κάνεις Βε...αφού θα μπαίνεις πάλι να διαβάζεις..,🤣🤣🤣🤣..τα χούγια δε κοβονται.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απογοήτευση…! 😔

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι ένας από τους ομορφότερους μήνες του έτους θα φύγει έτσι… τα τελευταία runs βάζουν ταφόπλακα στην οποία αλλαγή μετά τις 20/12…!
Υπομονή για την αλλαγή… 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα με βάση και τα πρωινά κυρια,ενσεμπλ, δευτερα,τρίτα,τέταρτα.οτι και να κοιτάξεις δεν θέλει να μας κάνει την χαρη ούτε φέτος.λεω να κάνω αυτό που είπε και ο Αντουάν αν αντέξω βέβαια 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως λογω της επικειμενης κακοκαιριας ξανακυλησα...Ειδα και τα πρωινα...Και πηρα βαθυα τζουρα..Ακρη δε βγαζω ειλικρινα...Δεν ξερω τι διαολο να περιμενω...Περασμα??Το απολυτο τιποτα??Καταιγιδες??Καθε μοντελο επι της ουσιας εχει κι αλλο σεναριο μολις 24 ωρες πριν την ελευση της διαταραχης στην Αττικη...

Ο τζιφος θεωρητικα εχει το καλυτερο σεναριο.....Ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω ποσο πιο χαμηλα θα πεσουν προγνωστικα τα μοντελα..Μια μερα πριν και ακομα δεν εχουν συγκλινει...Αυτος αλλωστε ειναι και ο λογος που καθε προγνωστης δινει και την δικη του εκδοχη για το λεκανοπεδιο..Οι μονοι σιγουροι οι κατοικοι των δυτικων....

Τι ηθελα και τα δα τα πρωινα...Θα ξεχασω και αυτα που ξερω ρε παιδες...Αναθεμα την εξαρτηση...Θα παρω στους ΑΑ να ρωτησω εαν παιζει καμια ομαδα για μας...Και καποια θεραπεια...Αλλα ξερω την απαντηση...

Τελος παντων οτι θελει ας κανει και αυριο και τα Χριστουγεννα..Εγω προσωπικα δεν εχω εκνευριστει τοσο απο τον καιρο και την εξελιξη του οσο απο την ασυμφωνια των μοντελων ακομα και σε κοντινες ωρες...Εσεις θα βγαζατε ακρη...??Εγω παλι οχι..Θεατρο του παραλογου!!🤣

316958879_10227986903553539_9200243469663355559_n.jpg

Ενημερωτικα και μονο σαν σημερα 10 Δεκεμβριου ημερα Σαββατο του 2010 χιονιζε στην Αθηνα..Στον Ασπροπυργο ειχαμε ολικη χιονοστρωση...Τις καλημερες μου!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξυπνας ρε γμτ να πιεις έναν καφέ και να ξεκουραστείς βλέποντας τα πρωινά μοντέλα και χαλάει όλο το κέφι σου για σαββατοκύριακο... 🥵

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Αντουάν τι αποχή θα κάνεις Βε...αφού θα μπαίνεις πάλι να διαβάζεις..,🤣🤣🤣🤣..τα χούγια δε κοβονται.....

Άλλο αυτό😂😂😂 όχι αποχή από δω εδώ μ αρέσει αποχή από τους χάρτες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμετικοί χάρτες, μοίαζουν με εφιάλτη δίχως τέλος. 

Προσωπικά έχω ήδη ξεγράψει το μήνα, για οτιδήποτε χειμερινό στην περιοχή μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικό το διάγραμμα του Αμερικάνου εξαφανίζει  τις οποίες ελπιδες ειχαμε για να ερθει κατι το τριτο δεκαημερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Άλλο αυτό😂😂😂 όχι αποχή από δω εδώ μ αρέσει αποχή από τους χάρτες 

Αντουάν Το λοιπόν...εάν δω μνμ σου για χάρτες θα αποκρύπτεται κατευθείαν....ξηγημενα πράγματα..οκ????🤣🤣🤣🤣🤣🤣...θα μας λείψει η κλάψα σου 10μερες.....

Υγ.  Μια μέρα χωρίς χάρτες δε θα αντέξεις....😉😉😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Αντουάν Το λοιπόν...εάν δω μνμ σου για χάρτες θα αποκρύπτεται κατευθείαν....ξηγημενα πράγματα..οκ????🤣🤣🤣🤣🤣🤣...θα μας λείψει η κλάψα σου 10μερες.....

Υγ.  Μια μέρα χωρίς χάρτες δε θα αντέξεις....😉😉😉😉

Το ρεκόρ μου είναι 34 ώρες 20 λεπτά και 14 Δευτέρα....🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Αντουάν Το λοιπόν...εάν δω μνμ σου για χάρτες θα αποκρύπτεται κατευθείαν....ξηγημενα πράγματα..οκ????🤣🤣🤣🤣🤣🤣...θα μας λείψει η κλάψα σου 10μερες.....

Υγ.  Μια μέρα χωρίς χάρτες δε θα αντέξεις....😉😉😉😉

Χαχαχα δεν ξαναβλέπω χαρτες για 10 μερες ..θα δω λίγο πριν χιονισει στις 25 χαχαα...θα δεις θα αντέξω 

Τι ειμαι Βαγγέλης που δεν αντέχει...;.θα ησυχάσετε και από τη κλάψα 

Σας βάζω στοίχημα τωρα που το κανω αυτο ολα θα βελτιωθούν 😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Clapsanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...