Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μακαρι να χαλασει και η διαταξη βροχων της βδομαδας και να ερθει ενα μονιμος αντικυκλωνας μεχρι μαιο....

Οχι ρε φιλε...δε τα λενε αυτα ουτε για αστειο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

2008 ενόψει. Φλεβάρης καυτός 

Κυριολεκτικά καυτός; χαχαχα

Ντάξει κάνω πλάκα.. αυτό είναι το ζητούμενο και μακάρι διότι το αξίζουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Οχι ρε φιλε...δε τα λενε αυτα ουτε για αστειο.

Συγνωμη αλλα εχω μαθει καθε πραγμα στο καιρο του....για μενα δεν ειναι καιρος για βροχες αυτη η εποχη...προτιμω τον αντικυκλωνα για να μην περιμενω τπτ και να κοιμαμαι ησυχος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άντε τι έγινε?σοβαρά τώρα κατεβάσατε ρολά ?ειδικά τα βόρεια?...

Εε λίγο ναι , δεν ξέρω αλλά δεν μου γεμίζει το μάτι. Γιατί είτε υετο είτε κρύο δεν έχουμε σε κάθε τρέξιμο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Συγνωμη αλλα εχω μαθει καθε πραγμα στο καιρο του....για μενα δεν ειναι καιρος για βροχες αυτη η εποχη...προτιμω τον αντικυκλωνα για να μην περιμενω τπτ και να κοιμαμαι ησυχος....

Δεν ειναι καιρος για βροχες ο χειμωνας ρε μπρο??Στο νουναβουτ μεγαλωσες??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξυπνησε ο Ατλαντικος και το τελειωσε αυτο στις 29-30...ας επικεντρωθουμε σε αυτο που ειναι 26-28 

Τζαμπα το βαζω αλλα ας το βαλω

image.png.70cfbac58770de4835a100620c676340.png

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Άντε τι έγινε?σοβαρά τώρα κατεβάσατε ρολά ?ειδικά τα βόρεια?...

Οχι Βαγγελαρα,παμε να το φερουμε.Καποιο bug ειναι λογω σαββατου.και απο αυριο παμε για αλλους χαρτες.Σοβαρολογω χαριτολογωντας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όταν ακόμη δεν έχει κλείσει η θέση του εμποδιστη μην ψάχνετε ισχύ και κλίση Αυλώνα και πολυ περισσότερο χαμηλά θετούς κτλ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κάπου εδώ παρεμβαίνει ο φίλος ο geornik (Νικήτας) και μας ισοπεδώνει την ψυχολογία λέγοντας "σε λίγο θα φανεί στα διαγράμματα και ο Μάρτης"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν ειναι καιρος για βροχες ο χειμωνας ρε μπρο??Στο νουναβουτ μεγαλωσες??

Οχι επρεπε να ειναι πιο πριν οπως δεν ειναι και οι παγωνιες απριλιου που μου καταστρεφουν τα δεντρα τα χαλαζια και οι βροχες που δεν πρεπει..ειπα κατι καθε πραγμα στην εποχη του.. ...αλλιως ηξερα το γεναρη ...τωρα που χρειαζεται το χιονι γιατι δεν ερχεται????σορυ για το θυμο μου george kκαι που τα βλεπω ετσι τα πραγματα....αν προσβαλα καποιον σορρυ και διαγραψτε με....ειμαι απολυτος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν λογική μια χαρά είναι ο Ευρωπαίος

Με τις βροχές του και τις οποίες προοπτικές για χιόνια στα βόρεια.Στη δεύτερη κατεβασιά στις 200+ ώρες μπορεί αύριο να τη κάνει εν τέλει.

Είδαμε και με τους τέλειους δείκτες λίγες μέρες πριν τι παίρνουμε.

Όποτε πάμε καλά,μια χαρά τα λες Βαγγέλη και Γιώργο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Οχι επρεπε να ειναι πιο πριν οπως δεν ειναι και οι παγωνιες απριλιου που μου καταστρεφουν τα δεντρα τα χαλαζια και οι βροχες που δεν πρεπει..ειπα κατι καθε πραγμα στην εποχη του.. ...αλλιως ηξερα το γεναρη ...τωρα που χρειαζεται το χιονι γιατι δεν ερχεται????σορυ για το θυμο μου george kκαι που τα βλεπω ετσι τα πραγματα....αν προσβαλα καποιον σορρυ και διαγραψτε με....ειμαι απολυτος......

Οχι αδερφε μου κανεναν δεν προσβαλες.Χαλαρα,θα το φτιαξουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μακαρι να χαλασει και η διαταξη βροχων της βδομαδας και να ερθει ενα μονιμος αντικυκλωνας μεχρι μαιο....

Αυτο ξαναπεστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Οχι επρεπε να ειναι πιο πριν οπως δεν ειναι και οι παγωνιες απριλιου που μου καταστρεφουν τα δεντρα τα χαλαζια και οι βροχες που δεν πρεπει..ειπα κατι καθε πραγμα στην εποχη του.. ...αλλιως ηξερα το γεναρη ...τωρα που χρειαζεται το χιονι γιατι δεν ερχεται????σορυ για το θυμο μου george kκαι που τα βλεπω ετσι τα πραγματα....αν προσβαλα καποιον σορρυ και διαγραψτε με....ειμαι απολυτος......

Εσύ και να προσβάλεις δύο εννοιες αντίθετες...δεν σε ξέρω αλλά κρίνω από αυτά που διαβάζω....👍😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα περίμενα αυτά τα τρεξίματα... και τα μπαλατζαρίσματα. Προσωπικά δεν τελειώνω τίποτα για τα κβ και τα ημιορεινα προσύνεμα. Θέλει γερά στομάχια φέτος.... δεν αντέχουν πολλοί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα γράψει κάποιος για ΑΣΘ , ότι δεν έχουν περάσει τα αποτελέσματά της από την Στρατόσφαιρα στην Τροπόσφαιρα και τα μοντέλα θέλουν 2-3 μέρες να το καταλάβουν ή μπα ,πάει κι αυτό ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Θα γράψει κάποιος για ΑΣΘ , ότι δεν έχουν περάσει τα αποτελέσματά της από την Στρατόσφαιρα στην Τροπόσφαιρα και τα μοντέλα θέλουν 2-3 μέρες να το καταλάβουν ή μπα ,πάει κι αυτό ;

Αυτο ειναι δεδομενο καμια σχεση αυτο που περιμενουμε με ασθ και ανεμους αυτα αφορουν τον φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...