Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δεν τους σταματαει τιποτα...Κυριακη απογευμα γεμιζουν το Συνταγμα...Εχουν βαλει σκοπο να φτασουν παραλιακη μεχρι το βραδυ της ιδιας μερας!!!!!Τελος!!

917728760_giphy(1).gif

Φτανουν!!!!!Αναμενουμε και φετοs νεεs πανεμορφεs Αθηναικεs εικονεs Σακη.

Εικόνες από τη χιονισμένη Αθήνα: Ελάχιστοι κυκλοφορούν στο Κέντρο της πόλης  - CNN.gr

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαιος κατατροπωσε τον τζιφο...αποκλειστικο βιντεο...

Με αμφισβητουσες ρε Αμερικανακι μεχρι τις 60 ωρες???Παντα αυτο κανεις...Σκουληκιιιιιι....Χασου απο μπροστα μου...

42ueuv.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω πιει ήδη τον Αρχίδαμο μου....

Για εμένα έχει ήδη σκάσει Ταίναρο ο Παιος σε λίγο.....

Και δε σηκώνω αντιρρήσεις. Χικ!!

16753591359085235091058841462675.jpg

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας παιδιά.....Επειδή αποχωρώ από χαρτες,  θα ήμουν άδικος να αποχωρήσω χωρις να δώσω ολόψυχα ευχές....πρώτον εύχομαι στα παιδιά από Χαλκίδα να χιονιστουν οσο θελουν επισης το δυτικο τόξο της Αττικής να θαφτεί και γενικά να το απολαύσετε οπου πέσει ....εγω χαρηκα για τη μαχη που ειχαμε εστω και αν χαθηκε ο μονος λογος ππυ στεναχωρεθηκα ειναι επειδη δε θα δω νιφαδα τσακιστη ,, αλλα δε βαριεσαι ετσι ειναι η ζωη υπαρχουν και πιο σπουδαια πραγματα ...

Ευρωαπιος έδειξε γιατι ειναι το καλύτερο μοντέλο στον κόσμο.....οσους χαρτες και αν ανεβάζετε κάποιοι να μας δείξετε τα λάθη του ...

Καλά χιονια σε όλους αδέρφια.....Και να ξέρετε ότι θα μαι στις φωτο και στις αναφορές να απολαμβάνω εικόνες σας και σχόλια με τις στουπαρεεεεεεςςςς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Γεια σας παιδιά.....Επειδή αποχωρώ από χαρτες,  θα ήμουν άδικος να αποχωρήσω χωρις να δώσω ολόψυχα ευχές....πρώτον εύχομαι στα παιδιά από Χαλκίδα να χιονιστουν οσο θελουν επισης το δυτικο τόξο της Αττικής να θαφτεί και γενικά να το απολαύσετε οπου πέσει ....εγω χαρηκα για τη μαχη που ειχαμε εστω και αν χαθηκε ο μονος λογος ππυ στεναχωρεθηκα ειναι επειδη δε θα δω νιφαδα τσακιστη ,, αλλα δε βαριεσαι ετσι ειναι η ζωη υπαρχουν και πιο σπουδαια πραγματα ...

Ευρωαπιος έδειξε γιατι ειναι το καλύτερο μοντέλο στον κόσμο.....οσους χαρτες και αν ανεβάζετε κάποιοι να μας δείξετε τα λάθη του ...

Καλά χιονια σε όλους αδέρφια.....Και να ξέρετε ότι θα μαι στις φωτο και στις αναφορές να απολαμβάνω εικόνες σας και σχόλια με τις στουπαρεεεεεεςςςς

νάσαι καλά και γω εύχομαι το επόμενο νάναι δικό σου ρόδα είναι και γυριζει

Επεξεργάστηκε από teopap7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξερω εαν αληθευει..Θα το διασταυρωσω...Μαθαινω οτι ο τζιφος απο το σκ θα παψει να δειχνει χαρτες...Θα τρεχει 6 φορες την ημερα,θα αναβαθμιστει πληρως αλλα πλεον θα δειχνει....

9dce0ea8c05bac30dd03fcf31afe98f8.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.thumb.png.699c774c75604333b3e34be6b187ed84.png

Αρχικα ξεκιναω με αυτο το πινακακι που εχω βρει απ τις 51 μερες τις 22 που εστρωσε εστω λιγο

Και τι δινει τζιφος πλεον μετα την επικη κωλοτουμπα

image.png.462015000227a5da2ee76686c8fb426f.png

Οποτε καταλαβαινεται οτι ολα μπορουν πλεον να συμβουν, με λιγα λογια ΑΡΧΙΔΑΜΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν με νοιάζει πως θα την πουν αύριο τη κακοκαιρία εμείς εδώ θα την πούμε αρχιδαμο...επίσης πενήντα χιλιόμετρα ΝΔ και γίναμε 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχες σε ολους μαγκες το αξιζετε...να το ευχαριστηθητε οσο τπτ αλλο...και να σας κανει τον μεγαλυτερο  ιστορικο...προσοχη και οτι καλυτερο...

Προσωπικα εγω παυω να ασχολουμε γενικα γιατι μου κανει πολυ κακο ψυχολογικα και δεν αξιζει.....σας αποχαιρετω και απο δω.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω και γω με την σειρά μου ότι αποχωρώ απ' τον σχολιασμό.δεν υπάρχει και κάτι να σχολιάσω άλλωστε.καλα χιόνια και όσων το δυνατόν περισσότερα στα παιδιά απ' τα νότια.ραντεβου στις αναφορές.περιμενω να δω τα βιντεος με τις στουπαρες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

image.thumb.png.1634893343229e5e46fd7d01c30a426c.png

Αρχικα ξεκιναω με αυτο το πινακακι που εχω βρει απ τις 51 μερες τις 23 που εστρωσε

Και τι δινει τζιφος πλεον μετα την επικη κωλοτουμπα

image.png.0eae9085a40c997bcf199e485eb37c5e.png

Οποτε καταλαβαινεται οτι ολα μπορουν πλεον να συμβουν, με λιγα λογια ΑΡΧΙΔΑΜΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ

Η σύγκλιση Σποράδες δεν φαίνεται;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα και από το 00 στο 12 μιλάμε για έπος, δεν μιλάμε καν για χθεσινά αντίστοιχα που είχαν παραπάνω υετό αλλά προφανώς και δεν τα κράτησα για κανέναν λόγο χαχα. Εντυπωσιακό το τόσο απότομο άλμα ακόμα και για τον τζίφο, ο οποίος φέτος ξεφτιλίστηκε ολοκληρωτικά πλέον και κυρίως τα ενσεμπλς του, που και αυτά απλά ακολουθούν τον παράφρωνα.

Όπως είπα και χθες δεν περίμενα τίποτα για εδώ, απλά το αναφέρω. Ακόμα και στο καλύτερο σενάριο για ΚΒ εμείς θα ζούσαμε κατά 90%+ τον εφιάλτη του 2012 και του Ανατολικού, αλλά έστω και έτσι θα φορτώνανε τα βουνά για καλή βόλτα και θα βλέπαμε πολλές πολλές αναφορές από το μεγαλύτερο κομμάτι του ηπειρωτικού κορμού της χώρας. Είναι στενάχωρο πολύ για μένα έστω και έτσι να μη βγαίνει αυτό το %$#@χαμηλό δυτικά μας και να θάψει ένα πολύ μεγάλο κομμάτι της χώρας, αλλά και τι να κανς... Συνηθίσαμε πλέον νομίζω, τώρα αν αυτό είναι καλό ή κακό δε ξέρω. Καλά κουράγια.

Οι δυνάμεις μου προσωπικά με το χιόνι αλλά ακόμα περισσότερο με το μοντελικό χόμπι στερεύουν όλο και περισσότερο, γιατί όπως είπα και χθες πέρα από τα καλά καλά χιόνια που σπανίζουν όλο και περισσότερο για τα μέρη μου, το να δείχνουν τα μοντέλα κάτι και σιγά σιγά μέρα με την μέρα να κερδίζουμε πόντους κτλ είναι σχεδόν αδιανόητο για εδώ. Σκεφτείτε μόνο ότι το προηγούμενο Σάββατο είχαμε ΗΔΗ βγει εκτός για αύριο και για την επόμενη εβδομάδα είχαμε μείνει μέχρι χθες να έχουμε έναν και μόνο βασιλ....χαχα μαζί μας, σε αντίθεση με τα προσήνεμα που συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο σε αυτούς τους τελευταίους χιονιάδες.

Καλές χιονάρες λοιπόν παιδιά, ζήστε το, χαρείτε το και όλα τα καλά!!! Και αφήστε τα ρεκόρ και τα σχετικά στην άκρη προς το παρόν, θα καταγραφούν αυτά όπως και να έχει και θα τα μνημονεύετε! Το ότι είναι πολύ πιθανό να μείνετε μόνο εσείς στο παιχνίδι του χιονιού, μονό καλό είναι για εσάς όπως μας έχει δείξει η ιστορία.

ens_image.png

ens_image1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιας και αποχωρούν οι ΚΒ σιγά σιγά ήρθε και η σειρά μου. Το επόμενο post μου θα είναι για 10cm και πάνω στρωμμένα στον δρόμο έξω απ την πόρτα μου ή καταιγίδα με τουλάχιστον 100αρα ραγδαιοτητα ή καύσωνας με 42+ βαθμούς. Όποιο έρθει πρώτο. Εννοείται τις καλύτερες ευχές για το 3/3 και φυσικά θα είμαι στις αναφορές να χαζεύω τις φωτό!! 

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον κόλλησα κορονοϊό την κατάλληλη στιγμή. ΑΙΡΧΕΤΕ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Η σύγκλιση Σποράδες δεν φαίνεται;

image.png.40c00cde6db664c67917b15ea04db4be.png

Ξεκιναει απο βορεια η συγκλισιογραμμη εκει που λες, περναει απο ευβοια υψος κυμης και φτανει ανατολικη αττικη, αλλα αυτα ειναι οριακα και αλλαζουν μεχρι το ναουκαστ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, yiannis_volos said:

Μιας και αποχωρούν οι ΚΒ σιγά σιγά ήρθε και η σειρά μου. Το επόμενο post θα είναι για 10cm και πάνω στρωμμένα στον δρόμο έξω απ την πόρτα μου ή καταιγίδα με τουλάχιστον 100αρα ραγδαιοτητα ή καύσωνας με 42+ βαθμούς. Όποιο έρθει πρώτο. Εννοείται τις καλύτερες ευχές για το 3/3 και φυσικά θα είμαι στις αναφορές να χαζεύω τις φωτό!! 

Μην βιαζεσαι εσυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

image.png.40c00cde6db664c67917b15ea04db4be.png

Ξεκιναει απο βορεια η συγκλισιογραμμη εκει που λες, περναει απο ευβοια υψος κυμης και φτανει ανατολικη αττικη, αλλα αυτα ειναι οριακα και αλλαζουν μεχρι το ναουκαστ

Πάλι εκτός θα είμαστε.. Και με βορειοδυτικό άνεμο.χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ, ΚΑΘΕ ΡΑΝ ΚΡΙΣΙΜΟ! ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΟΡΩΝΕΣ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάλι εκτός θα είμαστε.. Και με βορειοδυτικό άνεμο.χαχα 

Εχει δρομο γι αυτα μην σε ανησυχει τιποτα, βημα βημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...