Jump to content
sakis13

Αναφορές Ιουλίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23.8 ηδη στο βορειο μπαλκονι κ πραγματικα ισως απτις λιγες βραδιες τοσο απολαυστικες....οαση μες στη λαυρα...ουτε αιρκο ουτε καν ανεμιστηρι μπορει να ριξω εσωτερικη κ 25 μεχρι τα ξημερωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα ! Ωραίο το ΣΚ ,αρκετά δροσερό με 30,3 μέγιστη χθες και 29,4 σήμερα στο χωριό . Κάτω 20 βαθμούς τώρα στο Κρυονέρι με ελαφρύ αεράκι . 

Αναμενόμενο ότι κάποια στιγμή θα έκανε κύμα καύσωνα έτσι που πήγαν οι τελευταίοι μήνες . Ας ελπίσουμε να μην κρατήσει όλο τον Ιούλιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Α κα;ι για να μην ξεχνιόμαστε.....175 είναι από πριν λίγες ημέρες....σήμερα είναι 168....πλησιάζουμε!!!

 Οοοο λευκα χριστουγεννα....

Μαλλον σε παραλιες θα ειμαστε παλι κωστα.....οπως καθε χρονο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

 Οοοο λευκα χριστουγεννα....

Μαλλον σε παραλιες θα ειμαστε παλι κωστα.....οπως καθε χρονο.....

Δεν ήξερα ότι πας διακοπές Βραζιλία και Αγιο Δομίνικο τα Χριστούγεννα....μια χαρά....Μην λες μεγάλες κουβέντες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα μπετα ΕΒΡΑΣΑΝ ηδη....

Ενω ειναι τοσο ομορφο βραδυ δεν μπορει.με.τιποτα.να παει κατω απο 22.5-23.0 και σε.εμενα κ στους γυρω σταθμους!!! 

19.1 ο Παπαγαρος πιο.ψηλα.βεβαια αλλα κ με.δασος δειχνει τι υπνους θα καναμε.αν δεν ειχαμε.χτισει κ.καψει τα.παντα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζονται τα δροσερά για την εποχή πρωινά αλλά και οι νορμάλ καλοκαιρινές μεγιστες.....τίποτα δεν προμηνύει αυτό που έρχεται σε 3 μέρες ....23.1 ελάχιστη στην ταράτσα μου ...10.2 ελάχιστη Καλάβρυτα ....16.4 ελάχιστη στον Ποταμό Κέρκυρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αναμένουμε με αγωνία τα 15-20αρια των Χριστουγέννων να δροσιστούμε επιτελους.Και αν ειμαστε τυχεροι μπορει να ριξει και καμια ψιχαλα τοτε.

Μπορεί να κάνουμε ηλιοθεραπεία στις παραλίες τα Χριστούγεννα, όμως θα σουβλίζουμε αρνί το Πάσχα με ισχυρές καταιγίδες, τον Ιούνιο θα απολαμβάνουμε ισχυρές χιονοπτώσεις στις αετοφωλιές της Πίνδου, Ιούλιο Αύγουστο θα αναμένουμε τον κογκα από Αφρική ευρισκόμενοι σε αυστηρή νηστεία και συνεχή μετάνοια μήπως σώσουμε οτιδήποτε αν σώζεται και τον αγαπημένο μας Νοέμβρη θα απολαμβάνουμε τις ηλιόλουστες μέρες, συνοδεία του δροσερού βοριά να αναζωογονεί την ύπαρξή μας🤣🤣🤣 όλα καλά 🤡🤡💉🚑🚑💉💉🤡

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα ΑΠΙΘΑΝΟ πρωινο και συνεχιζει εως τωρα, τιποτα δεν προμηνυει τον Αρμαγεδωνα Ζεστης που ερχεται....

22,8 η ελαχιστη στο μπαλκονι, μπορουσε και καλυτερα, αλλα η αισθηση μαγικη με ενα ελαφρυ βοριαδακι ασταματητο....

28,8 τωρα ομορφα, παλιακα, τυπικα Ιουλιατικα....

Απο Τριτη απογευμα ξεκιναει ο Γολγοθας, καλη συντηρηση τα αιρκο και υπομονη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22,5 °C η ελάχιστη τις πρώτες πρωινές ώρες… & Κάτι μου λέει ότι τέτοιες ελάχιστες τα κάνουμε πάρα πολύ καιρό να ξαναδούμε! 
 

Πολύ ασθενές το βορειο ρεύμα σήμερα, ενώ η θερμ. αυτή την στιγμή στους 30.3c… 

Κ λίγη δροσιά, κάτω από την Δίρφυ χθες το μεσημέρι…στα καταγάλανα κ δροσερά νερα του Αιγαίου! 

A78ADA89-FD78-4C41-895A-4E0DF39DA4F2.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Άγγελος είπε:

22,5 °C η ελάχιστη τις πρώτες πρωινές ώρες… & Κάτι μου λέει ότι τέτοιες ελάχιστες τα κάνουμε πάρα πολύ καιρό να ξαναδούμε! 
 

Πολύ ασθενές το βορειο ρεύμα σήμερα, ενώ η θερμ. αυτή την στιγμή στους 30.3c… 

Κ λίγη δροσιά, κάτω από την Δίρφυ χθες το μεσημέρι…στα καταγάλανα κ δροσερά νερα του Αιγαίου! 

A78ADA89-FD78-4C41-895A-4E0DF39DA4F2.jpeg

Ρε Αγγελαρα μου,τ αρπαξες και συ??Ρε καυσωνακιααααααααα.. Ποσα λεφτα εχεις ρε μπαγασα...Εχεις εξαγορασει ολο το φορουμ...Φερε και τον Μιροτιτς στη Παναθα τουλαχιστον.. 🤣

Αγγελεεεε...Γυρνα εκει που ανηκεις...Σε προσκαλω στη Παταγονια της κεντρονοτιας Αττικης για να ξαναπιστεψεις!!!🤣

20220124_172259.jpg

Χαροκοπειο τωρα 34.6..Κραταμε ακομα για λιγο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Ρε Αγγελαρα μου,τ αρπαξες και συ??Ρε καυσωνακιααααααααα.. Ποσα λεφτα εχεις ρε μπαγασα...Εχεις εξαγορασει ολο το φορουμ...Φερε και τον Μιροτιτς στη Παναθα τουλαχιστον.. 🤣

Αγγελεεεε...Γυρνα εκει που ανηκεις...Σε προσκαλω στη Παταγονια της κεντρονοτιας Αττικης για να ξαναπιστεψεις!!!🤣

20220124_172259.jpg

Χαροκοπειο τωρα 34.6..Κραταμε ακομα για λιγο...

Σάκη μου, αγορίνα μου, πρώτα θα βγει ο ήλιος από τη Δύση και μετά ο Άγγελος θα πουληθεί στους καύσωνες! 

660C541F-6FF6-4B51-B8EE-8A0C4A00AE3C.jpeg

24095035-48FC-4094-BF56-4C383C387EF6.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εφτασε η αγαπημενη μας εποχη....

Γιαμπανακης για παντα...

Καλο καλοκαιρι παιδες...

Ερχετεεεεε ο ΚΛΕΩΝ......

Screenshot_20230710_142206_Instagram.jpg

Αγροτης μονος ψαχνει...Πες μου που εισαι και τι κανεις...Και δε μου λες,εισαι πανω στον ογκο???ΤΕΛΟΣ!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@sakis13 μονο γραμμη αγορινα μου......

Ολοι αλλαξοπιστησαν....ειμαστε γιαμπανακηδες τελος....ακολουθουμε καυσωνακια....

@Beach-snow NG δεν μας πειθεις....δεν υπαρχει χειμωνας στην ελλαδα...

Κλεων.......μονο🤣🤣🤣

Screenshot_20230710_150021_Instagram.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

δεν υπαρχει χειμωνας στην ελλαδα...

Που θα παει...θα ερθει καποτε η στιγμη που θα γινει πραγματικοτητα ο κεντροβορειος χιονιας 

Με πιστη- μετανοια - προσευχη θα τα καταφερουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, heavy snow είπε:

Που θα παει...θα ερθει καποτε η στιγμη που θα γινει πραγματικοτητα ο κεντροβορειος χιονιας 

Με πιστη- μετανοια - προσευχη θα τα καταφερουμε.

Κεντροβορειος χιονιας ??????????

Τι ειναι αυτο τρωγεται???????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομορφη νορμαλ καλοκαιρινη μερα σημερα, με μεγιστες μεταξυ 31-32 για πολλα πολλα προαστεια πλησιον Πεντελης και Υμηττου....

Απο 30,3 τα ψηλα του Ζωγραφου μεχρι 31,7 ο Βυρωνας εδω η γειτονια, 31,4 ο δικος μου 

Ηδη 29,3 σε πτωση ενω πεταξε και κατι χαζοσυννεφακια να μας γλιτωσει εστω μιση ωρα Βρωμιαρη....

Αλλες 2 σκαρτες ημερες μεινανε, παρτε βαθιες ανασες....αιρκο συμπληρωνει 48ωρο κλειστο, σχεδον δεν το πιστευω μεσα Ιουλιου !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σμολικας χθες..35.6 μεγιστη Καλλιθεα σημερα..

347426467_6616164698446367_728714315996558716_n.jpg

Ο Ολυμπος επιβλητικος ακομα και οταν τα χιονια λιγοστευουν λογω εποχης!!09/07.

358446331_3554249471483939_3155921423569389883_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ω ρε φουλ χιονουρες οι βουναρες....να δουμε ποσες θα περασουν στην επομενη χρονια, μετα τη λαυρα που μας ερχεται....

Ζωγραφου 3ο σερι νορμαλ ομορφο καλοκαιρινο απογευμα, απολαυστε γιατι πολυ θα μας λειψουν αυτες οι Τ....

28,7 παρακαλω ηδη, ενω ο ηλιος ειναι ΝΤΑΛΑ ακομα για κανα 3ωρο, με ωραιο πεσμενο βεβαια αγερι ΒΒΑ και υγρασια χαμηλη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα μικρο καλο και αναμφισβητητο γεγονος, που δειχνει οτι η αντιστροφη μετρηση εχει αρχισει δειλα δειλα...

Απο τη μεγαλυτερη διαρκεια ημερας, εκει κοντα στις 23.6, με ανατολη 06.01 και δυση 20.55 (οι μετρησεις απο το σταθμο Παπαγου), εχουμε ηδη φαει κοντα ενα 20λεπτο ημερας !!!!!! σημερινη ανατολη 06.11 και δυση 20.49, ενω νομιζω οτι μειωνεται κατα 2-3 λεπτα καθε ημερα, και μετα το 15Αυγουστο 5-6.....

VAMOSSSSSS χειμωναρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

28 - 28,5 εδω και καμποση ωρα, αναλογα εαν γκαζωνει η πεφτει ο ΒΒΑ....ομορφα και σημερα, αυριο τελευταια ημερα νορμαλ προ του σιχαματος, τελειωστε οσες εξωτερικες δουλειες προλαβαινετε, πριν αλλαξουμε πνευμονια απτο 72ωρο σερι αιρκο !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...