Jump to content
sakis13

Αναφορές Αυγούστου 2023..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΥΤΑΡΕΣΚΕΙΑ ΚΑΙ Η ΓΚΛΑΜΟΥΡΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ......ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΨΑΓΜΕΝΕΣ ΣΕΛΦΙ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΜΑΣ...ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΚΑΤΑΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το ξαναγραφω..Ο οπαδος του Παο που πιαστηκε στα Φιλαδελφεια,ελευθερος!!!Μολις μου το ειπε ο αδερφος μου που ειναι αθλητικος δημοσιογραφος...

Τι περιμενετε ρε παιδια..?Ελληνες τρωνε ελληνες για ομαδα..Τα δαση και τα ζωα σας νοιαζουν..Χεσμενα τα εχουν...Ας βαλουμε μυαλο..Ας αλλαξουμε κουλτουρα,νοοτροπια..Τα σημαδια ειναι πολλα..Κατεβαινουμε στον δρομο οταν μια ομαδα τιμωρειται με αφεραιση βαθμων κατα χιλιαδες..Και για τα αυτονοητα δεν μαζευομαστε ουτε 5 ατομα για μονο μπασκετ...!!!Και εχουμε σημαδια...Πολλα...Δεν θα μας σωσει ουτε Αλεξης ουτε Κουλης ουτε ο Θεος...Ο Θεος θελει βασικα αλλα δεν βαζουμε το χερι μας...Η μαλλον το βαζουμε για να βγαλουμε το ματι του γειτονα..Καλο βραδυ..Και διπλο Αεκαρα!!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω το εχω αποφασισει καιρο τωρα και με τη κοπελα μου...παιδια εδω δεν κανουμε..τελευταιος χειμωνας στην ελλαδα...απο του χρονου το φθινοπωρο λος πουλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, snowjohn said:

εγω το εχω αποφασισει καιρο τωρα και με τη κοπελα μου...παιδια εδω δεν κανουμε..τελευταιος χειμωνας στην ελλαδα...απο του χρονου το φθινοπωρο λος πουλος

Το ίδιο και εγώ. Για που εάν επιτρέπεται? Εγώ σκέφτομαι Ολλανδία ,Σουηδία , Νορβηγία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Kibo said:

Το ίδιο και εγώ. Για που εάν επιτρέπεται? Εγώ σκέφτομαι Ολλανδία ,Σουηδία , Νορβηγία.

μπορει να παμε μεγαλη βρετανια γτ η κοπελα μου ειναι γιατρος και πρεπει να ξερει τη γλωσσα..αλλιως ιρλανδια η ολλανδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ρε καλοκαιρακι Σ αγαπαω πολυ!!! ...Και σενα και οσους σε στηριζουν και σε θελουν!!!Ετσι για να ξεφυγουμε λιγο...

 

mr-bean-fuck-off.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά όσοι είστε για έξω μην το σκέφτεστε καθόλου....σας το λέω εγώ στα 55 μου....λίγο θα σας ζορίσει η αστυνόμευση και η εφαρμογή του Νόμου....αλλά...μετά από όσα είδατε στην Ελλάδα...θα το φχαριστειθείται..δυστηχώς το 2010 δεν ξεπεράστηκε ποτέ,έχοντας ταξιδέψει σε όλο τον κόσμο πιστεύω ότι αποκτάμε πλέον χαρακτηριστικά τριτοκοσμικής χώρας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 minutes ago, sakis13 said:

Και το ξαναγραφω..Ο οπαδος του Παο που πιαστηκε στα Φιλαδελφεια,ελευθερος!!!Μολις μου το ειπε ο αδερφος μου που ειναι αθλητικος δημοσιογραφος...

Τι περιμενετε ρε παιδια..?Ελληνες τρωνε ελληνες για ομαδα..Τα δαση και τα ζωα σας νοιαζουν..Χεσμενα τα εχουν...Ας βαλουμε μυαλο..Ας αλλαξουμε κουλτουρα,νοοτροπια..Τα σημαδια ειναι πολλα..Κατεβαινουμε στον δρομο οταν μια ομαδα τιμωρειται με αφεραιση βαθμων κατα χιλιαδες..Και για τα αυτονοητα δεν μαζευομαστε ουτε 5 ατομα για μονο μπασκετ...!!!Και εχουμε σημαδια...Πολλα...Δεν θα μας σωσει ουτε Αλεξης ουτε Κουλης ουτε ο Θεος...Ο Θεος θελει βασικα αλλα δεν βαζουμε το χερι μας...Η μαλλον το βαζουμε για να βγαλουμε το ματι του γειτονα..Καλο βραδυ..Και διπλο Αεκαρα!!!!

Ο οπαδός του παο που πιάστηκε δεν ηταν στα Φιλαδέλφεια αλλα στην Κεφαλονια.Εσει πεσει πολυ ψεμα και προπαγάνδα με αυτο το θεμα αλλα δεν ειναι για εδω…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ο οπαδός του παο που πιάστηκε δεν ηταν στα Φιλαδέλφεια αλλα στην Κεφαλονια.Εσει πεσει πολυ ψεμα και προπαγάνδα με αυτο το θεμα αλλα δεν ειναι για εδω…

Δεν μιλαω για τον 43 χρονο...Αυτος οντως ηταν εκτος...Πιαστηκε κι αλλος και τον αφησανε..Που ηταν μεσα...Το θεμα αδερφε ειναι οτι μονοι μας βγαζουμε τα ματια μας..Στα παντα...Αν θελαμε να τις παιξουμε..Στα ισα...100 με 100..Με χερια με ξυλα με οτι να ναι..Αλλα οχι ετσι...Θυρα 13 ειμαι οσο θυμαμαι τον εαυτο μου αλλα δε μεγαλωσα ετσι...Στα ισα...Δεν θα γινω σαν αυτους που εριξαν 30 τζουριες στον Φιλοπουλο και σημερα διοικουν ερασιτεχνικες ομαδες στα προτυπα Παε..Λαθος ανθρωπους βαλαμε μπροστινους εστω και ανεπισημα!!!Το 83 μπηκαμε 20.000 στη φιλαδελφεια και φτασαμε μεχρι Σκεπαστη..Υπαρχουν τα βιντεο απο την δημοσια τηλεοραση στα γκολ της Παναθας τι γινοτανε....Αλλα μεχρι εκει..Τους τρεχω,με τρεχουν και τελος..Αλλα να βγω στα ισα..Με χερια,ως Παναθηναικος και να τις παιξω..Οχι να βαζω μπροστινους...Λαθος μεγαλο!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, snowjohn said:

μπορει να παμε μεγαλη βρετανια γτ η κοπελα μου ειναι γιατρος και πρεπει να ξερει τη γλωσσα..αλλιως ιρλανδια η ολλανδια

Δυστυχώς και εγώ έχω θέμα λόγω επαγγέλματος και θα πρέπει να μάθω τη γλώσσα αλλά νομίζω πως η Ελλάδα δεν έχει μέλλον. Τα ξέρουμε απλά θα αναφέρω πως το χρέος της Ελλάδας έχει πλέον σκαρφαλώσει στα 410δις. Στην πρώτη ύφεση θα ξαναζήσουμε ότι πριν 10 χρόνια. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η φωτιά έχει σκαρφαλώσει στη Πάρνηθα. Πλέον στη Χασια είναι ήρεμα σχετικά. Να δούμε μέχρι το πρωί που θα έχει φτάσει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο χθες ειμαι στο χωριο μου κοντα στις σαπες και προς αλεξανδρουπολη. Τριγυρω εχει διαφορες πυρκαγιες, κατευθυνονται βεβαια προς τα νοτια στη θαλασσα βασει ανεμων, αλλα εχουν στειλει μηνυματα σε καποια χωρια γυρω στα 20χλμ νοτια για να εκκενωσουν.  Προς τη μεγαλη πυρκαγια του εβρου αυτη τη στιγμη απο το χωριο εχω αυτη την εικονα.

20230822_202917.jpg.3660998a562a35f63fcf14789796a43c.jpg

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, sakis13 said:

Δεν μιλαω για τον 43 χρονο...Αυτος οντως ηταν εκτος...Πιαστηκε κι αλλος και τον αφησανε..Που ηταν μεσα...Το θεμα αδερφε ειναι οτι μονοι μας βγαζουμε τα ματια μας..Στα παντα...Αν θελαμε να τις παιξουμε..Στα ισα...100 με 100..Με χερια με ξυλα με οτι να ναι..Αλλα οχι ετσι...Θυρα 13 ειμαι οσο θυμαμαι τον εαυτο μου αλλα δε μεγαλωσα ετσι...Στα ισα...Δεν θα γινω σαν αυτους που εριξαν 30 τζουριες στον Φιλοπουλο και σημερα διοικουν ερασιτεχνικες ομαδες στα προτυπα Παε..Λαθος ανθρωπους βαλαμε μπροστινους εστω και ανεπισημα!!!

Μαζι σου αλλα γενικα βρωμαει η υπόθεση αυτη.Παλια τις παιζαμε …με κανα χαστούκι το πολυ.Τωρα ολα τα πρεζονια εχουν κερατα…

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Α ρε καλοκαιρακι Σ αγαπαω πολυ!!! ...Και σενα και οσους σε στηριζουν και σε θελουν!!!Ετσι για να ξεφυγουμε λιγο...

 

mr-bean-fuck-off.gif

Και να θέλεις να γράφεις θετικα για το βρωμερο ελληνικό καλοκαίρι απλά δεν γίνεται.Να γράψεις τι? Αυτή η καταραμενη βρωμοεποχή δεν έπρεπε να υπάρχει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Και να θέλεις να γράφεις θετικα για το βρωμερο ελληνικό καλοκαίρι απλά δεν γίνεται.Να γράψεις τι? Αυτή η καταραμενη βρωμοεποχή δεν έπρεπε να υπάρχει.

Μπορείς άνετα να γράψεις τα θετικά ενός καλοκαιριού, αρκεί να σκεφτείς τι είχες στα Γιάννενα τον Ιούνιο Μίλτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...