Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Kαι φοινικες να βγαλει η Γροιλανδια,αυτοι θα χιονίζονται στην αλλη ακρη του ατλαντικου

 

gfsna-15-60.png

Η γροιλανδια θα μας δωσει ατελειωτο χειμωνα...θυμησου το αυτο στρατηγε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρός ημιορεινός χιονοντάνιελ από τζίφο. Κατέβασε τις Τ 5-6 βαθμούς, φούσκωσε το μέγεθος της λίμνης να μην φύγει τόσο νότια γρήγορα, πήγαινέ την λίγο δυτικά και κλείσαμε το δίμετρο.😝

παρολίγο μαύρος χιονουετός.

Modele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κακοκαιρία αυτή είναι το όνειρο του κάθε καιροφιλου! Τα έχει όλα από χιόνια σε πεδινά μέχρι μαύρο υετό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μικρός ημιορεινός χιονοντάνιελ από τζίφο. Κατέβασε τις Τ 5-6 βαθμούς, φούσκωσε το μέγεθος της λίμνης να μην φύγει τόσο νότια γρήγορα, πήγαινέ την λίγο δυτικά και κλείσαμε το δίμετρο.😝

παρολίγο μαύρος χιονουετός.

Modele GFS - Carte prévisions

Αδιανόητη η εμμονή με την κεντρική Ελλάδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Galanto είπε:

Μας πέθανες εφέτος απο Ιούλιο και μετά και συνεχίζεις βρε φαταουλα;;;;; 🤣🤣🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

Σαουθ καυσωνακιας προσαρμοσου στην εποχή γιατί του χρόνου τον Ιούλιο θα κλαις με μαύρο δάκρυ...είναι να μην βάλω τα ΘΕΛΩ σου στο μάτι...δεν έχω άδικα το παρατσούκλι ο μαυρογατας 😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λυτρωτικος ο τζιφος και μονο που υπαρχει....επιτελους παμε για κονονικο φθινοπωρο αρχες νοεμβριου και η κυκλοφορια αφηνει περιθωρια ακομη και για χειμωνιατικες φασεις στη συνεχεια  ......... ας το γραψω οσο πιο απλα μπορω, ο φοβος μου μην εχουμε τα περσινα χαλια, υποχωρει !!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Αδιανόητη η εμμονή με την κεντρική Ελλάδα

Τυχαίο ραν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Τουλάχιστον να μας έρθει σε χιόνι κάτι μεγάλο επιτέλους, μπας και αλλάξω την υπογραφή μου, καθώς ο χειμώνας από αγαπημένη εποχή μου έγινε η χειρότερη😞

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Σαουθ καυσωνακιας προσαρμοσου στην εποχή γιατί του χρόνου τον Ιούλιο θα κλαις με μαύρο δάκρυ...είναι να μην βάλω τα ΘΕΛΩ σου στο μάτι...δεν έχω άδικα το παρατσούκλι ο μαυρογατας 😋😋

καλως τονε κι ας αργησε  !!!!! Χρονια πολλα Βαγγο !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τυχαίο ραν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Τουλάχιστον να μας έρθει σε χιόνι κάτι μεγάλο επιτέλους, μπας και αλλάξω την υπογραφή μου, καθώς ο χειμώνας από αγαπημένη εποχή μου έγινε η χειρότερη😞

Και χιονοκαταιγιδες φέτος σε εσένα Μιχαήλ.. Για να συνδυάσεις και αυτά που σου αρέσουν χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τυχαίο ραν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Τουλάχιστον να μας έρθει σε χιόνι κάτι μεγάλο επιτέλους, μπας και αλλάξω την υπογραφή μου, καθώς ο χειμώνας από αγαπημένη εποχή μου έγινε η χειρότερη😞

Είναι τρελή ανωμαλία να βλέπεις 1000 μμ ετησιο σε περιοχές της Θεσσαλίας που έχουν ιδια κλιματικά υετού με το Θησείο. Κούρασε το αστείο. Και είμαι Θεσσαλός, μην με φάτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

Είναι τρελή ανωμαλία να βλέπεις 1000 μμ ετησιο σε περιοχές της Θεσσαλίας που έχουν ιδια κλιματικά υετού με το Θησείο. Κούρασε το αστείο. Και είμαι Θεσσαλός, μην με φάτε

Ας είναι από Λάρισα και πάνω η χιονοσυγκλιση, έτσι και αλλιώς σε σχέση με τις υπόλοιπες περιοχές πήρανε λίγα, άσε τις άπειρες μουφές φέτος και πέρσι γενικότερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ας είναι από Λάρισα και πάνω η χιονοσυγκλιση, έτσι και αλλιώς σε σχέση με τις υπόλοιπες περιοχές πήρανε λίγα, άσε τις άπειρες μουφές φέτος και πέρσι γενικότερα 

Στην τελική ο Βόλος να λείπει από την εξίσωση γιατί από χιόνι και τα Τρίκαλα και η καρδιτσα μαζί με σας τα τελευταία χρόνια είναι χάλια μαύρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως τον Νοέμβριο δεν τον κόβω να είναι ξενερωτος όπως ήταν λογικό να ειναι ο Οκτώβριος....γρήγορα θα βγάλει καλή κακοκαιρία πιστεύω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως προσωπικά σε εμένα θα ήθελα να βρέχει ή να χιονίζει ( όχι ξενέρωτα ) 265 μέρες τον χρόνο 😋😋

Η Θεσσαλία είδε τόσο νερό σε δύο μεγάλες κακοκαιρίες. Όποιος μένει εκεί φυσικό είναι να ζητάει περισσότερα φαινόμενα γιατί μετά από αυτές ( και πριν το καλοκαίρι) δεν ακολούθησε κάτι αξιόλογο... Όχι μόνο για αυτά τα παιδιά εκεί αλλά για όλους μας. Υπάρχουν και κάποιοι βέβαια που δεν πήραν καμία γεύση πόσο μάλλον μυρωδιά του Ηλία και του Ντάνιελ. Για αυτούς αντιστοιχεί το μέγιστο. Αλλά ούτε είναι καλό να δουλεύουμε με μπαλώματα."Έριξε εκεί πολλά χιλιοστά τώρα ήρθε η σειρά να γίνει χαμός σε αυτό το μέρος" Μακάρι να ήταν τα φαινόμενα μοιρασμένα σε όλον τον ελλαδικό χώρο. 

Δεν λέω όμως η Αθήνα να έχει ίδιο υετό με την Ζαγορά ή το Τέροβο Ιωαννίνων. Αυτό εξάλλου δεν είναι φυσιολογικό..

Αλλά ο καιρός δεν είναι ντελιβερας για να σου φέρνει σπίτι ζεστό ζεστό το χιονοχαμηλο που είχες παραγγείλει. Κάνει ότι θέλει, όποτε θέλει, μας σπάει πολλές φορές τα νεύρα αλλά τι να κάνουμε.

Σε άλλα νέα: Θα λέτε Νοέμβρη και θα κλαίτε χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Πάντως προσωπικά σε εμένα θα ήθελα να βρέχει ή να χιονίζει ( όχι ξενέρωτα ) 265 μέρες τον χρόνο 😋😋

Η Θεσσαλία είδε τόσο νερό σε δύο μεγάλες κακοκαιρίες. Όποιος μένει εκεί φυσικό είναι να ζητάει περισσότερα φαινόμενα γιατί μετά από αυτές ( και πριν το καλοκαίρι) δεν ακολούθησε κάτι αξιόλογο... Όχι μόνο για αυτά τα παιδιά εκεί αλλά για όλους μας. Υπάρχουν και κάποιοι βέβαια που δεν πήραν καμία γεύση πόσο μάλλον μυρωδιά του Ηλία και του Ντάνιελ. Για αυτούς αντιστοιχεί το μέγιστο. Αλλά ούτε είναι καλό να δουλεύουμε με μπαλώματα."Έριξε εκεί πολλά χιλιοστά τώρα ήρθε η σειρά να γίνει χαμός σε αυτό το μέρος" Μακάρι να ήταν τα φαινόμενα μοιρασμένα σε όλον τον ελλαδικό χώρο. 

Δεν λέω όμως η Αθήνα να έχει ίδιο υετό με την Ζαγορά ή το Τέροβο Ιωαννίνων. Αυτό εξάλλου δεν είναι φυσιολογικό..

Αλλά ο καιρός δεν είναι ντελιβερας για να σου φέρνει σπίτι ζεστό ζεστό το χιονοχαμηλο που είχες παραγγείλει. Κάνει ότι θέλει, όποτε θέλει, μας σπάει πολλές φορές τα νεύρα αλλά τι να κάνουμε.

Σε άλλα νέα: Θα λέτε Νοέμβρη και θα κλαίτε χαχαχα

Ναι Μ ακουτεεεε???ένα χιονοχαμο με απ' όλα 40.6 με 22.9 η διεύθυνση της παραγγελίας....😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ναι Μ ακουτεεεε???ένα χιονοχαμο με απ' όλα 40.6 με 22.9 η διεύθυνση της παραγγελίας....😋😋

Έχει φύγει το παιδί κύριε, μας έχετε ζαλίσει με τα τηλεφωνήματα από εχθές! Αφήστε μας να κάνουμε τη δουλειά μας... Ευχαριστούμε που προτιμησατε την Siberian's weather food... 

 

 

 

 

Μόλις μας ενημέρωσαν πως δεν εντόπισαν αυτή τη διεύθυνση... Η παραγγελία μόλις ακυρώθηκε. Μας συγχωρείτε για αυτό του χρόνου πάλι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε και καλά μπάνια από ευρωπαϊκό. Βέβαια εγώ δεν μπαίνω με τέτοια παγωμένη θάλασσα, μόνο Ιούλιο αυγουστο-μεσα Σεπτεμβρίου να είναι ζεστή. Χαχαχα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Έχει φύγει το παιδί κύριε, μας έχετε ζαλίσει με τα τηλεφωνήματα από εχθές! Αφήστε μας να κάνουμε τη δουλειά μας... Ευχαριστούμε που προτιμησατε την Siberian's weather food... 

 

 

 

 

Μόλις μας ενημέρωσαν πως δεν εντόπισαν αυτή τη διεύθυνση... Η παραγγελία μόλις ακυρώθηκε. Μας συγχωρείτε για αυτό του χρόνου πάλι....

Ελπίζω να βοηθησα...και έχει και φιλοδώρημα 7,5 νιφάδες στην πόρτα σου🤣🤣🤣

Screenshot_2023-10-28-22-06-32-439_com.mi.globalbrowser.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...