Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Και για να ευθυμησουμε πριν το ραν του βασιλιά :

Shoot_meme.png.c8e7aac94f883b02a1fd0ea982b67663.png

Στεφανεεεε🤣🤣🤣🤣🤣

Ολοι μαζι παμε για τον δροσοπηγιωτη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Και η έλλειψη υετου στα κεντροβορεια εκεινη τη περίοδο που πεφτει η θερμοκρασία  δειχνει οτι πρεπει ήδη απο αυριο  να νοικιάσουμε λεωφορειακι και να πάμε 3ημερο στη Δροσοπηγή 18 με 20 του μηνα 😂😂😂

Αν έρθει Αυλώνας θα είναι διεκδικισιμος απ' όλους...πιο πολύ φοβαμαι ξέρεις ποιον...😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν έχω έμπνευση...κοντοζυγωνει ραν με οργή μέσα του!!!!μάλλον ο νέος βασιλιάς θα το δείξει....θα νε αυτό?λες?...έλα κυρ Στέφανε δώσε το σήμα....😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό στην Αδριατική θέλω!

gens-13-0-270.png

Κορσικη θα σκασει..ετοιμαζετε ο μεγαλος δυτικος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψεύτη!!!

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

με αυτό η Δίρφυ από τα 900μ και πάνω θα έβαζε πολύ χιόνι σε λίγες ώρες αλλά δεν πρόκειται να βγει δυστυχώς...

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίζει με τον πόνο μου βραδιάτικα το τζίφος, θέλω απελπισμένα βροχές και μου βγάζει τέτοιο χαμό στις 90 ώρες, δεν τον πιστεύω ακόμη και για αύριο το πρωί και να ήταν ο συγκεκριμένος χάρτης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ναι σαν να μπαίνει η άνοιξη θα ναι ουρανού κατάνυξη χαχαχα.αφιερωμενο σε όλους μας και με τις υγείες μας χαχαχα . λίγο θέλει να μαςακοθμπησει το σκούρο κόκκινο με τα +12.εχει ακόμα χρόνο να το φτιάξει χαχαχα 

Επεξεργάστηκε από Snow Junky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Παίζει με τον πόνο μου βραδιάτικα το τζίφος, θέλω απελπισμένα βροχές και μου βγάζει τέτοιο χαμό στις 90 ώρες, δεν τον πιστεύω ακόμη και για αύριο το πρωί και να ήταν ο συγκεκριμένος χάρτης.

Μην τσιμπας Μητσο.Εγω παντως τα παρατησα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξυ πως γίνεται όταν πρόκειται για θερμή εισβολή να την πηγαίνουν τάπα απ' τις 180 ώρες απορώ.και όταν πρόκειται για κακοκαιρία ούτε στις 70 ώρες δεν την πιάνουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

εντωμεταξυ πως γίνεται όταν πρόκειται για θερμή εισβολή να την πηγαίνουν τάπα απ' τις 180 ώρες απορώ.και όταν πρόκειται για κακοκαιρία ούτε στις 70 ώρες δεν την πιάνουν 

Γιατί πχ στην Θέρμη εισβολή που μας έρχεται, οι μόνες μεταβλητές που μπορούν να την αλλάξουν είναι το χαμηλό στον ατλαντικο που σκάβει τον υποτροπικό ανοιχτά της  και ετσι ανεβαίνει γεωγραφικό πλάτος ,και το χαμηλό στην Μεσόγειο που κινείται ΝΑ προς την Λιβύη και έτσι έρχεται όλο ο υποτροπικος πάνω μας αφού δεν μπορεί να φύγει πιο νοτια. 

Συν φυσικά ότι πρόκειται για μεγάλη έκτασης Θέρμη εισβολή, και λίγο αριστερά η δεξιά να φύγει πάλι θα μας πιάσει όσες  αλλαγές να γίνουν στις μεταβλητές που ανέφερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα τελευταία τρεξιμα του τζίφου στήνεται ωραία κυκλοφορία, δεν θα έχουμε μόνο μια ευκαιρία και γεια σας,αλλά αντίθετα συνεχείς ανυψώσεις του αζορικου μέχρι να γίνει πολύ σοβαρή ψυχρή εισβολή, η λογική λέει οτι η πρώτη κακοκαιρία με τέτοια κυκλοφορία δεν είναι η δυνατή, θα δείξει ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Avalanche είπε:

Βανζελ.....που είσαι...πες αλεύρι....η  λοντρα σε γυρεύει!!!!!

Βλέπω να κοκκινίζει το Σαουθάμπτον....🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότι να ναι χαχχαχα

gfs-0-270.png?18

Πέρα από την πλάκα πιστευω πως αυτο ειναι πολυ καλο διαστημα με δημιουργια ισχυρου αζορικου... που θα μας ευνοήσει στη συνεχεια

 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

ότι να ναι χαχχαχα

gfs-0-270.png?18

Πέρα από την πλάκα πιστευω πως αυτο ειναι πολυ καλο διαστημα με δημιουργια ισχυρου αζορικου... που θα μας ευνοήσει στη συνεχεια

 

Μένεις Τέμπη αυτό το διάστημα δηλαδή?🤣🤣😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι θα γίνει ρε αλεπούδες προσήνεμοι...η κόντρα κοκκινίζει θα γείρει έξω να διεκδικήσετε τίποτα η κάνετε το σύστημα του φουνταριστου Βαγγέλη...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...