Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το καλό Sakis,

Λίγη αυτοσυγκράτηση ως προς το φύλο,κάποιες φορές 'φυτρώνουν' τρίτα πόδια σε εξετάσεις μετά την 16η εβδομάδα

Αλλά γενικά κάντε κόρες για τους γιους μας.

Ο δικός μου είναι 5,5 και θεωρεί δεδομένο πλέον έναν χιονιά,οπότε κανονίστε έναν προσήνεμο,τυλίχτε τον για το σπίτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Φοβεροί δείκτες για τα ΥΠήνεμα, έχει το ενδιαφέρον του ότι παρά την άνοδο του ΝΑΟ ο ΑΟ μένει χαμηλά, άρα ίσως μετά από πρόσκαιρη ζωνικη στο δικό μας κομμάτι του βόρειου ημισφαιρίου να παιχτεί κάτι και αργότερα .

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Φοβεροί δείκτες για τα υπήνεμα, έχει το ενδιαφέρον του ότι παρά την άνοδο του ΝΑΟ ο ΑΟ μένει χαμηλά, άρα ίσως μετά από πρόσκαιρη ζωνικη στο δικό μας κομμάτι του βόρειου ημισφαιρίου να παιχτεί κάτι και αργότερα .

 

Καταβαση αποκοπες κλπ σημαινει η ανοδος ναο αλλα με ψυχος μπολικο η αρνητικοτητα αο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Φοβεροί δείκτες για τα υπήνεμα, έχει το ενδιαφέρον του ότι παρά την άνοδο του ΝΑΟ ο ΑΟ μένει χαμηλά, άρα ίσως μετά από πρόσκαιρη ζωνικη στο δικό μας κομμάτι του βόρειου ημισφαιρίου να παιχτεί κάτι και αργότερα .

 

Μπορεί να έχει αποκοπεί ολόκληρος ο πολικός λοβός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@GEORGE SNOWMAN...πρεπει να με ξεμπλοκαρεις  οπωσδηποτε φιλε...

Τα πραγματα ειναι παρα παρα πολυ σοβαρα.... εκτος απ τα 25ρια και τον αντικυκλωνα βλεπω και τις νυχτες να βγαζει ηλιο......πρεπει να μιλησουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

@GEORGE SNOWMAN...πρεπει να με ξεμπλοκαρεις  οπωσδηποτε φιλε...

Τα πραγματα ειναι παρα παρα πολυ σοβαρα.... εκτος απ τα 25ρια και τον αντικυκλωνα βλεπω και τις νυχτες να βγαζει ηλιο......πρεπει να μιλησουμε

Μπλοκ μεχρι να σβησει ο ηλιος και να σου ριξει 2 μετρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Κατώτερα τα ενσεμπλς του ευρωπαϊκού για τα κοντινά ενώ και το αικον χάνει την δυναμική του.

 

μια κατώτερη βερσιον του πρωινού ετοιμάζει το αικον.

 

για μετά όμως ΦΟΒΕΡΗ λογική

icon-0-162.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ξέρω ότι σε 3 ημέρες αρχίζει ο χειμώνας. Θα χιονίσει σε όλα τα βουνά; ΝΑΙ. Πολύ, λίγο; Αδιάφορο. Πάρτε τα κορμιά σας και ανεβείτε στο πιο κοντινό σας να το χαρείτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γελάω κάθε φορά με όλους τους απαισιόδοξους του φόρουμ που ενώ έχει χιονίσει στην κυριολεξία δίπλα τους, κάθονται μέσα εδώ και αναλύουν την κάθε λεπτομέρεια όταν εγώ έχω ανέβει Πάρνηθα π.χ. και απολαμβάνω το χιόνι με τα πιτσιρίκια. Get a life κάποιοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ πως το κόβεις το σικον?καλοήθεις?

Ναι. το κακό είναι ότι θέλω ή το ένα άκρο της μίας περίπτωσης ή το άλλο άκρο της άλλης περίπτωσης, γιατί το ενδιάμεσο είναι ξερόκρυο χονδρικά.. δεν έχω χρόνο να εξηγήσω όμως τώρα φεύγω πάλι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, snow_attica είπε:

Εγώ ξέρω ότι σε 3 ημέρες αρχίζει ο χειμώνας. Θα χιονίσει σε όλα τα βουνά; ΝΑΙ. Πολύ, λίγο; Αδιάφορο. Πάρτε τα κορμιά σας και ανεβείτε στο πιο κοντινό σας να το χαρείτε.

Εννοείται ότι πάμε, απλά το χιόνι στο Πήλιο (για να μιλήσω προσωπικά) δεν μπορώ να το απολαύσω την στιγμή που πέφτει γιατί πολύ απλά δεν γίνεται να είμαι στο Πήλιο τη στιγμή που πέφτει. Όταν χιονίζει στην πόρτα μου, ανοίγω την πόρτα και βγαίνω έξω. Όταν χιονίζει στην Πορταριά για παράδειγμα, θέλω αλυσίδες για να πάω, δεν έχω επίσης ιδέα από οδήγηση σε χιόνι, δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε θέλω να το κάνω για λόγους ασφαλείας και ακόμη και αν ήθελα το πιθανότερο είναι ότι τη στιγμή του χαμού ο δρόμος είναι κλειστός και ένα περιπολικό θα με σταματήσει. Τώρα το να πάω την επόμενη μέρα που θα έχουν περάσει οι δολοφόνοι χιονιού (εκχιονιστικά) για να το δω στοιβαγμένο στις άκρες, ε 'νταξει. Αυτό που περιμένουμε είναι να το δούμε να πέφτει και να πάμε βόλτα στη χιονοθύελλα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι. το κακό είναι ότι θέλω ή το ένα άκρο της μίας περίπτωσης ή το άλλο άκρο της άλλης περίπτωσης, γιατί το ενδιάμεσο είναι ξερόκρυο χονδρικά.. δεν έχω χρόνο να εξηγήσω όμως τώρα φεύγω πάλι!

Τέλος πάντων...εκεί που το δείχνει το σικον είναι οκ?να ξέρουμε που θέλουμε να στηθεί για να μην γίνει κακοήθεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Εννοείται ότι πάμε, απλά το χιόνι στο Πήλιο (για να μιλήσω προσωπικά) δεν μπορώ να το απολαύσω την στιγμή που πέφτει γιατί πολύ απλά δεν γίνεται να είμαι στο Πήλιο τη στιγμή που πέφτει. Όταν χιονίζει στην πόρτα μου, ανοίγω την πόρτα και βγαίνω έξω. Όταν χιονίζει στην Πορταριά για παράδειγμα, θέλω αλυσίδες για να πάω, δεν έχω επίσης ιδέα από οδήγηση σε χιόνι, δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε θέλω να το κάνω για λόγους ασφαλείας και ακόμη και αν ήθελα το πιθανότερο είναι ότι τη στιγμή του χαμού ο δρόμος είναι κλειστός και ένα περιπολικό θα με σταματήσει. Τώρα το να πάω την επόμενη μέρα που θα έχουν περάσει οι δολοφόνοι χιονιού (εκχιονιστικά) για να το δω στοιβαγμένο στις άκρες, ε 'νταξει. Αυτό που περιμένουμε είναι να το δούμε να πέφτει και να πάμε βόλτα στη χιονοθύελλα!

Και σε αυτά, βάλε και αυτούς που το κοτνινότερο βουνό είναι 1 ώρα μακριά, και φυσικά άντε να βρεις χρόνο να το κάνεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Τέλος πάντων...εκεί που το δείχνει το σικον είναι οκ?να ξέρουμε που θέλουμε να στηθεί για να μην γίνει κακοήθεις 

Θέλαμε να πάει πιο ψηλά, λογικά θα έβγαζε πρόσκαιρο πέρασμα και ξερόκρυο μετά, και έπειτα αναδίπλωση, με αποτέλεσμα την μπούρδα του ευρωπαίου, θα εξηγήσω αργότερα εφόσον μπορέσω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...