Jump to content
freeze

Ανάλυση Χαρτών Μαρτίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Και θεωρείς είναι ωραίο να σβήνεις κάτι που έγραψε κάποιος χωρίς να αιτιολογησεις? Δεν έχω κανένα φεισμπουκ, μόνο απ αυτά που γράφονται εδώ μέσα κάποιος μπορεί να σχηματίσει άποψη για διάφορα. 

Επιμένω θέλω να με διαγραψεις, γιατί πέρα απ τα παραπάνω θεωρώ ότι είναι χάσιμο χρόνου, υπάρχουν επαγγελματίες να λένε που θα χιονίσει, δεν εισπράττω κάτι από δω μέσα 

Τι να αιτιολογίσω τις 500 φορές που έχω γράψει εγώ και όλοι μας τι απαγορεύεται και τι όχι η μέχρι που έχουμε ανοχή η όχι...οκ δεκτον επειδή είμαι στη δουλειά οποίος αποβτ άλλα παιδιά βλέπει σε προχωρήσει στη διαγραφή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μας τρελλανεται έτσι???ποια αιτιολογία να υπάρχει όταν από το γενικό πάμε στο ειδικό σε βάρος ενός πολιτικού προσώπου...δεν ξέρετε ότι απαγορεύεται...και σήμερα λόγω της ιδιαιτερότητας της κατάστασης μπήκε πολύ νερό στο κρασί μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω θελει παντα ηρεμια σε ολα τα γεγονοτα εμεις ως εστιαση λαρισας το λιγοτερο που ειχαμε να κανουμε ηταν σημερα τα μαγαζια μας να μην παιζουν μουσικη ..στα καιρικα ειναι δεδομενα οτι θα μπουμε σε ενδιαφερον περιοδο και προσπαθεια ακομα και ψυχρης εισβολης θα το δουμε με ηρεμια της επομενες μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, vorios_polos said:

Θα μας τρελλανεται έτσι???ποια αιτιολογία να υπάρχει όταν από το γενικό πάμε στο ειδικό σε βάρος ενός πολιτικού προσώπου...δεν ξέρετε ότι απαγορεύεται...και σήμερα λόγω της ιδιαιτερότητας της κατάστασης μπήκε πολύ νερό στο κρασί μας...

Ενταξει ρε Βαγγέλη και εμενα μου σβήσατε που αναφέρθηκα στον φιλο @Χιονι αττικη χωρίς λόγο.Δεν τρέχει και κάτι να πούμε και μια κουβέντα παραπάνω μην τρελαίνεστε μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, fear777 said:

Αν ήταν Γιαπωνέζος δεν θα είχε παραιτηθεί απλά. Η μόνη χώρα που υπάρχει ΤΙΜΗ. 

Είναι τεράστια διαφορετικές οι κουλτούρες. Τι να λέμε τώρα...

Υπόκλιση ολόκληρης εταιρείας επειδή αύξησαν κατά 9 λεπτά την τιμή του προϊόντος τους.

 

Συγνώμη εταιρείας επειδή το τρένο έφυγε 20 δευτερόλεπτα νωρίτερα 

Προσέξτε τη γλώσσα εντωμεταξύ ''Λυπούμαστε βαθύτατα για την ακραία ταλαιπωρία του κοινού''

 

 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλοι εμείς που σας "σβήνουμε " κάποια από τα μηνύματα για όσους διαμαρτύρονται είμαστε είτε στις δουλειες μας είτε στα σπίτια μας είτε με τις οικογένειές μας...δεν καθόμαστε αναπαυτικά σ έναν καναπέ και λέμε...α ας σβήσω αυτό το μήνυμα αυτουνου ούτε έχουμε προσωπικά με κανέναν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλα κανει ο μοντ και σβηνει μηνυματα ασχετα με το θεμα. Δεκτο να εκφραζουμε τη συμπονοια μας για αυτους που αδικα σκοτωθηκαν αλλα εδω ειναι ενας χωρος που συζηταμε συγκεκριμενα πραγματα για τον καιρο και το κλιμα και πρεπει ολοι να το σεβομαστε αυτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

Είναι τεράστια διαφορετικές οι κουλτούρες. Τι να λέμε τώρα...

Υπόκλιση ολόκληρης εταιρείας επειδή αύξησαν κατά 9 λεπτά την τιμή του προϊόντος τους.

 

Συγνώμη εταιρείας επειδή το τρένο έφυγε 20 δευτερόλεπτα νωρίτερα 

Προσέξτε τη γλώσσα εντωμεταξύ ''Λυπούμαστε βαθύτατα για την ακραία ταλαιπωρία του κοινού''

 

 

Τι συγκρίνουμε τώρα?Την υπερχώρα με το δικο μας το μπουρδ@λο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τι συγκρίνουμε τώρα?Την υπερχώρα με το δικο μας το μπουρδ@λο

Μην αποκαλεις τη χωρα μας μπουρδ@λο..Προσβαλεις τα μπουρδ@λα...Αυτα τουλαχιστον εχουνε σειρα!!!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πονάει η ψυχή μου από το πρωί. Να βλέπω γονείς με φωτογραφίες στα χέρια να ψάχνουν τα παιδιά τους. Να λένε ότι από τα 39 θύματα, οι 7 δεν αναγνωρίζονται και μόνο οι 22 αναγνωρίζονται ενώ οι υπόλοιποι είναι διαμελισμένοι. Να σκέφτεσαι ότι ίσως ήσουν εσύ, κάποιος συγγενής ή φίλος. 

Φτάνει πια!!! Βαρέθηκα να ακούω για απόδοση ευθυνών. Βαρέθηκα να ακούω για νταλίκες ακατάλληλες σε δρόμους για νοβοπάν και δρόμους - καρμανιόλες. Φτάνει!!! Χάσαμε ένα μέρους του ανθού μας. Αφήστε τις ψυχές να αναπαυθούν και τους γονείς να κλάψουν τα καμαρια τους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

Πονάει η ψυχή μου από το πρωί. Να βλέπω γονείς με φωτογραφίες στα χέρια να ψάχνουν τα παιδιά τους. Να λένε ότι από τα 39 θύματα, οι 7 δεν αναγνωρίζονται και μόνο οι 22 αναγνωρίζονται ενώ οι υπόλοιποι είναι διαμελισμένοι. Να σκέφτεσαι ότι ίσως ήσουν εσύ, κάποιος συγγενής ή φίλος. 

Φτάνει πια!!! Βαρέθηκα να ακούω για απόδοση ευθυνών. Βαρέθηκα να ακούω για νταλίκες ακατάλληλες σε δρόμους για νοβοπάν και δρόμους - καρμανιόλες. Φτάνει!!! Χάσαμε ένα μέρους του ανθού μας. Αφήστε τις ψυχές να αναπαυθούν και τους γονείς να κλάψουν τα καμαρια τους. 

Ναι αλλα δεν φτάνει φίλε,δεν αλλάζει τίποτα σε αυτόν το τόπο προς το καλύτερο.Στο ίδιο έργο θεατές είμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά αν και δεν είδα την συζήτηση, κατάλαβα περί τίνους πρόκειται. Υποτίθεται το φόρουμ αυτό φτιάχτηκε με κύριο κανόνα να αποφεύγονται τα πολιτικά σχόλια, από οποία πλευρά και αν προέρχονται. Δεν είναι προσωπικό σε κανέναν.. αν υπάρχει ένας κανόνας που πρέπει να σεβαστούμε είναι αυτός. Δεν είναι τυχαίο που ήδη άρχισαν κάποιες εντάσεις λόγω πολιτικού περιεχομένου. Μην καταλήξουμε μύλος σαν το προηγούμενο φόρουμ ήταν και είναι ο στόχος ....

Υ.γ είναι έξω για φαγητό. Η Λάρισα είναι βουβή. Δεν την ξαναθυμαμαι έτσι. Αλλά αυτό λόγω έλλειψης μουσικής. Δεν ξέρω αν εφαρμόζεται άλλου.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Μπουτβαλ said:

Σβήστηκε η ανάρτηση μου... Προφανώς έθιξα τα αφεντικά κάποιου και το έσβησε χωρίς να εξηγήσει ή να πει κάτι

Εσύ που το σβησες, σβησε και μένα τώρα γιατί αυτά δεν μ αρέσουν. Μαγκιές, διαγράφω μηνύματα γιατί έτσι γουστάρω σ εμένα δεν περνάνε  

Καθίστε να μαλώνετε αν θα χιονίσει στο σύνταγμα ή την αριστοτελους 

Δεν έχω δει την ανάρτηση σου. Για να κατέβηκε από τα παιδιά εδώ υπήρξε λόγος. Υπάρχει τρόπος να εκφραστείς για το θέμα και όπως βλέπεις 4-5 αναρτήσεις δικές μου δεν κατέβηκαν και όλες ήταν πολύ αιχμηρές όπως και άλλων. Μην το κάνετε ροντέο κάποιοι και φέρνετε σε δύσκολη θέση τους mods. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ρε παιδιά αν και δεν είδα την συζήτηση, κατάλαβα περί τίνους πρόκειται. Υποτίθεται το φόρουμ αυτό φτιάχτηκε με κύριο κανόνα να αποφεύγονται τα πολιτικά σχόλια, από οποία πλευρά και αν προέρχονται. Δεν είναι προσωπικό σε κανέναν.. αν υπάρχει ένας κανόνας που πρέπει να σεβαστούμε είναι αυτός. Δεν είναι τυχαίο που ήδη άρχισαν κάποιες εντάσεις λόγω πολιτικού περιεχομένου. Μην καταλήξουμε μύλος σαν το προηγούμενο φόρουμ ήταν και είναι ο στόχος ....

Υ.γ είναι έξω για φαγητό. Η Λάρισα είναι βουβή. Δεν την ξαναθυμαμαι έτσι. Αλλά αυτό λόγω έλλειψης μουσικής. Δεν ξέρω αν εφαρμόζεται άλλου.

Όλα τα σχόλια μου σήμερα ήταν πολιτικά και δεν σβήστηκαν. Τα ακραιως κομματικά με συγκρίσεις ορθώς και σβήνονται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είχα σκοπό να γράψω για καιρικά αλλά θα το κάνω για να ξεφύγουμε λίγο από διαμάχες. Έστω και δειλά σήμερα εμφανίστηκε στους χάρτες το σενάριο του Σιβηρικού έστω και πολύ απομακρυσμένου. Το ενδιαφέρον είναι ότι η Βάρνα στο πρωινό Ευρωπαϊκό ενώ έτρεχε χθες σε θετικό μέσο όσο ελάχιστα πάνω από το 0 , έπεσε κατά 2 βαθμούς. Να δούμε και στου 12αριού τι θα βγάλει και κρίνοντας από το κύριο υπάρχει κινητικότητα για κάποιες περιοχές της χώρας μας.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακαρι αυτη η τραγωδια να μας κανει ολους σοφοτερους...Πολιτικη ηγεσια,κρατικους φορεις,εργαζομενους και πολιτες!!

Ευχομαι τουλαχιστον η θυσια τοσων ανθρωπων να πιασει τοπο...Φτανει..Οχι αλλα Τεμπη,αλλη Μανδρα,αλλο Ματι.!!!

Καληνυχτα σας..

fa9d744545c145aba8a1e095f40230f9.jpg

6aa1289a17624c468135faeacc1c6503.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα .. κρατηθώ και δεν θα απαντήσω σε πράγματα που θα έπρεπε να ήταν αυτονόητα. 

Ας συνεχίσουμε στα καιρικά, γιατί είχαμε με τα πολιτικά το έγινε. Εγώ δεν έγραψα κάτι πολιτικό. Μόνο ότι 1+1 =2.

Καιρικά λοιπόν, υπάρχουν δυνατότητες για αρκετές κακοκαιρίες , και πιθανώς 1-2 χειμερινού χαρακτήρα. Για να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από εμένα, συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων.

Όσο αναφορά τα καιρικά,περιμένουμε μήπως γίνει καμία αλλαγή,αν και με βολεύει μετά τις 12 Μαρτίου που θα είναι Ελλάδα.πρεπει να γλυτώσουμε τον υποτροπικο  πάση θυσία,έχουν λιώσει πολλά χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να πούμε ρε παιδιά!!!Τα ωραιότερα βραδυνά ταξίδια μας με κλινάμαξες μέσα στην μπίχλα αλλά νέοι ωραίοι και φουλ όρεξη για ζωή όπως τα παιδιά που έφυγαν τόσο άδικα!!!

Πραγματικά κρίμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει χαθεί η μπάλα. Απλά σιωπή και κλείδωμα του forum για 3 μέρες σε ένδειξη ελάχιστου σεβασμού.Αυτό εχω να προτείνω εγω. Καληνύχτα σας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την στιγμή του πένθους, της αναγνώρισης των θυμάτων, της αγωνίας των συγγενών για τους αγνοούμενους, νιάτων σε σακούλες ή να χαροπαλεύουν... 

Η ΛΕΑ στην Αθηνών - Λαμίας κατειλημμένη...

Ακινητοποίηση των συρμών του μετρό για 1 λεπτό ως ένδειξη πένθους για το τραγικό δυστύχημα, ανακοίνωση 2 φορές από τα μεγάφωνα,  παρέα συνέχιζε να χαζογελάει και να κάνει τον χαβαλέ της... 

Νιάτα του forum, βοηθήστε να αλλάξετε την Ελλάδα μας... 

Οι άνω των -άντα αποτύχαμε! 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπήκα στο μέτρο σήμερα να γυρίσω απ τη δουλειά μου και κάθε φορά που πέρναγε τρένο απ την άλλη μεριά μουδιάζα και σχεδόν φοβόμουν.

Ειχα πάει πριν κάνα μήνα βόλτα κοντά στο Τατόι  με έπιανε ένας κόμπος στο στομάχι, στο Μάτι  κάθε φορά τα ίδια. 

Αυτο που βιώνω εξ αιτίας μιας ας πούμε ομάδας  ανθρώπων που είναι στα πράγματα κυβερνούν και όσων τους υποστηρίζουν διαχρονικά (ασχέτως χρώματος / πεποιθήσεων ) δεν θα τους το συγχωρήσω ποτέ. 2023 και να λέω μαλ·)&α  είσαι τυχερός είσαι υγειής και παίζει να πεθάνεις αμέλεια του κράτους 

πηγες φαντάρος ζεις από τύχη που δεν έσκασε απο αμέλεια ένα g3 στα μούτρα σου 

μπαινεις σε τρένο δεν έχει gps αλλά ξέρεις ότι το σουβλάκι σου είναι 2 στενά πιο κάτω κι έρχεται απ τη wolt 

καιγεται το σύμπαν ; Ήσουν  τυχερός και δεν ήσουν  στο μάτι αλλά διπλα στη λούτσα !

και καθόμαστε και μας τρώει το σαράκι ποιος φταίει περισσότερο αν είναι πράσινος μπλε κόκκινος και όλο και κρυβόμαστε πιο βαθιά οι υγειώς σκεπτόμενοι άνθρωποι και αφήνουμε καρεκλοκένταυρους κατσαπλιάδες να μας γλεντάνε

Καπου θα σκάσει όλο αυτό και δεν θα σκάσει όμορφα

συγνώμη για το μακροσκελές αλλά πνίγομαι πλέον,  καθημερινά , με τη σαπίλα γύρω και θεωρώ ότι  πολλοί εδώ πέρα σκέφτονται το ίδιο  


Αν  θεωρείται πολιτικό το σχόλιο σβήστε το δεν θα παρεξήγησω και δεν θα αντιπαρατεθώ με κανέναν απλά ήθελα να τα πω 

 


 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...