Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Προσήνεμο τσιμπούσι 28/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες εγω δυστηχως δεν θα κατεβω...ειμαι ακομα θετικος τωρα το απογευμα εκανα τεστ...ακομα μπουκωμενος και τα συναφη χωρις πυρετο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, billias7815 είπε:

Παιδιά μπορώ να παρεβρεθώ και γω για λίγο έτσι για να γνωριστούμε;Μας παίρνει;

Εννοειται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Σας έρχομαιιιι.

 Είμαι τρένο και σε 40 λεπτά θα έχω φτάσει.

@Snowparty περαστικά!

Χαχαχα καλώς ήρθες στην χιονομανα αττική!😝

Σε ποια περιοχή θα μείνεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Χαχαχα καλώς ήρθες στην χιονομανα αττική!😝

Σε ποια περιοχή θα μείνεις;

Νομίζω Ανω Κυψέλη εάν έχω καταλάβει καλά... είναι ωραία περιοχή αλλά είναι κρίμα διότι είναι λίγο μακριά από εδώ χαχα😄

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Σας έρχομαιιιι.

 Είμαι τρένο και σε 40 λεπτά θα έχω φτάσει.

@Snowparty περαστικά!

Καλως ορισες Μιχαηλ.. από αύριο μπαίνω σε μουντ και ξεκινάω να ετοιμάζομαι για να τα πούμε από κοντά τη Κυριακή!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, [weathermaniac] said:

Σας έρχομαιιιι.

 Είμαι τρένο και σε 40 λεπτά θα έχω φτάσει.

@Snowparty περαστικά!

ωχ θερμη εισβολη θα βγαλει απο Δευτερα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

ωχ θερμη εισβολη θα βγαλει απο Δευτερα χαχα

Δοξα το Θεο εχω και πατερα ιερέα να μας κάνει καναν αγιασμό χαχαχα

Μην ακούς Μιχαήλ, γούρι θα μας φέρεις.. δε γίνεται να φέρνεις σε όλους ατυχια.. γουρλης είσαι σε εμάς ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφτασα σπιτάκι παίδες, από αύριο ξεκινάω να βολταρω να φέρω παντού την τύχη μου🤣.

@Berdon άνω Κυψέλη σύνορα με Γαλάτσι, κάθε φορά που θα έρχομαι Αθήνα εδώ θα μένω, και όντως αν και το γκρι της πόλης δεν το αντέχω, ευτυχώς είναι κάπως καλύτερα εδώ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έφτασα σπιτάκι παίδες, από αύριο ξεκινάω να βολταρω να φέρω παντού την τύχη μου🤣.

@Berdon άνω Κυψέλη σύνορα με Γαλάτσι, κάθε φορά που θα έρχομαι Αθήνα εδώ θα μένω, και όντως αν και το γκρι της πόλης δεν το αντέχω, ευτυχώς είναι κάπως καλύτερα εδώ!

Ελα  λιγο αγορι μου και στο εξωτικο αιγαλεω να δεις και  λιγο πρασινακι

mparoutadiko-fysh.jpg

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Έφτασα σπιτάκι παίδες, από αύριο ξεκινάω να βολταρω να φέρω παντού την τύχη μου🤣.

@Berdon άνω Κυψέλη σύνορα με Γαλάτσι, κάθε φορά που θα έρχομαι Αθήνα εδώ θα μένω, και όντως αν και το γκρι της πόλης δεν το αντέχω, ευτυχώς είναι κάπως καλύτερα εδώ!

Την επόμενη φορά που θα έρθεις πρώτα ο Θεός να μαι κι εγώ θα πάμε μια βόλτα για περπάτημα δίπλα στα Τουρκοβούνια. Ειδικά εν περίοδο καραντίνας ήταν κυριολεκτικά στέκι μου είτε μόνος είτε με παρέες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Ερχόμαστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε πολλαπλώς!!!

Πατα λίγο φρενο λέμε,μην βρεις πουθενά..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@Φύδας96 Νικο καλησπερα. Εως τωρα βλεπω οτι δεν εχει βρεθει καποιο παιδι απο εμας που θα βολευε να ερθει να σε παρει απο σταθμο Λαρισης εκεινη την ωρα. 

Εαν δε βρεθει μεχρι αυριο καποιο παιδι,θα σου προτεινα εαν δε θες να παρεις ταξι απο εκει μεχρι τον Κορυδαλλο,να παρεις το μετρο απο Σταθμο Λαρισης (προς Ελληνικο) που ειναι απ εξω απ το τραινο,και να κατεβεις μετα απο 4 στασεις στο Συνταγμα.Απο εκει να παρεις τη γραμμη 3 με κατευθυνση προς Πειραια και να κατεβεις μετα απο 6 η 7 στασεις Αγ.Βαρβαρα η Κορυδαλλος (το Μπαιρακι ειναι αναμεσα στους 2 σταθμους στα 900μ αποσταση) Ο χρονος που θα κανεις ειναι περιπου 25-30'

Μπορεις αν θες να κατεβεις Αγ Βαρβαρα και να παρεις ενα ταξακι που σε 5΄ το πολυ θα σε φερει στο μαγαζι. Εαν θες το πας και περπατωντας απο Αγ Βαρβαρα και σε 15' το πολυ θα εισαι εκει. 

Το μαγαζι ειναι Πελοποννησου και Υδρας.

 https://www.google.com/maps/@37.9836771,23.6543358,3a,46.2y,166.01h,72.7t/data=!3m6!1e1!3m4!1sVGQSrAw69cUKglvAkPgzOg!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

Σε περιπτωση που θα χρειαστεις κατι στειλε εδω η αν θες να σου δωσουμε τα τηλ μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την Κυριακή το μεσημερακι προσγειωνομαι Αθήνα! Εάν μπορούσα να το αλλάξω και να έρθω έστω μία μέρα νωρίτερα, πιθανότατα θα ερχόμουν να σας γνωρίσω. Επιπλέον, και επειδή έχω κάτι μήνες να έρθω στην πρωτεύουσα, ήδη με έχουν "καβατζωσει" φίλοι κ οικογένεια να με δουν. Πάντως χαίρομαι πραγματικά που θα βιώσω αυτή τη χιονοκακαιρια στην Αττική (θα δίνω αναφορές από Αμπελόκηπους ως επί τω πλειστω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα!! 

Παίδες δυστυχώς προέκυψε προσωπικό θέμα και πρέπει να παραμείνω Λαμία αυριο. Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια  και τις οδηγίες @teo_73 ! Ελπίζω να ξανακανετε σύντομα κι άλλη συνάντηση το Φλεβάρη και να μπορέσουμε να έρθουμε κι άλλοι!! 😁 να περάσετε φανταστικά! Περιμένουμε φωτο τόσο από το τσιμπούσι προβατίνας, όσο και από τα χιόνια! ❄❄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, Snowparty είπε:

Παιδες εγω δυστηχως δεν θα κατεβω...ειμαι ακομα θετικος τωρα το απογευμα εκανα τεστ...ακομα μπουκωμενος και τα συναφη χωρις πυρετο....

Έλα πες αλήθεια .... κώλωσες από τον προσήνεμο μίνι Κόγκα . Φοβήθηκες την ανηφόρα του Μαρτίνου την Κυριακή το βράδυ! 😄 Περαστικά Θάνο ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@teo_73

Μια ερώτηση, ποια είναι η ακριβής τοποθεσία? Έψαξα στο Google maps, και αν είδα καλά η οδός είναι Ύδρας?

Ευχαριστώ 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

@teo_73

Μια ερώτηση, ποια είναι η ακριβής τοποθεσία? Έψαξα στο Google maps, και αν είδα καλά η οδός είναι Ύδρας?

Ευχαριστώ 

Πελοποννησου και Υδρας Μιχαηλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...