Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Βαγγέλη να θες να ηρεμήσεις και να μη σ αφήνουν!!! Σε να χάνεις απ τον γαύρο με 4αρα και να πρέπει να τους δώσεις και τα χέρια μετά!!!

Έλα μου ντε..ούτε αποσυμπίεση δεν μπορώ να κάνω..χαχα...εμ αν δεν έχει ζήσει την ψυχρομπαλλα του 87 καποιος δεν μπορεί  να καταλάβει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Gary είπε:

?????????????

Δυστυχώς με βάση τα μοντέλα και τους ειδικούς μόνο με υπερθαύμα έστω και κάποιες νιφάδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Χιονοστερημενοι καλημερα κοιμηθηκαμε σημερα παραπανω...για σκ τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα λιγο εως καλα θα χιονιστουν αρκετες περιοχες οποτε καλα χιονια ..για δευτερα γριφος μεγαλος οποτε απο σημερα θα αρχισουμε να κοιταμε προς τα εκει ....

Από Δευτέρα Κωστή απο Βόλο και κατω πι πανω κανενας ...Έχω ήδη εστιάσει στο 27 με 29 χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Πάμε να το φερουμεεεεεεεεεεεε....χαχα ξέμεινα...

Ολοι στην Αθηνα εκδρομη το Σ/Κ να το δουμε επιτελους να πεφτει παχυ παχυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Από Δευτέρα Κωστή απο Βόλο και κατω πι πανω κανενας ...Έχω ήδη εστιάσει στο 27 με 29 χαχαχα

Καλα βιαζεσαι γιατι βλεπεις ειναι τεταρτη και οι εκτπωσεις για σαββατο στον ηπειρωτικο κορμο στα χιονια ειναι μεγαλες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει να υπαρξει δυτικιση απο ουκμο και στην δεύτερη φαση .

Τα εχει παει δυστυχώς πολυ καλα. Δεν κανεις τις τουμπες του gfs.

Καθολου θετικο οτι το καλυτερο το εχει τοσο ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Καλα βιαζεσαι γιατι βλεπεις ειναι τεταρτη και οι εκτπωσεις για σαββατο στον ηπειρωτικο κορμο στα χιονια ειναι μεγαλες...οποτε ασε την δευτερα ακομα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως έγραψα τα runs θα είναι σαν αναγκαστική προσγείωση. Ελπίζω να μην μας πούνε σε μία ώρα να βάλουμε το κεφάλι ανάμεσα στα γόνατα ή τουλάχιστον να είναι τα δικά μας γόνατα  .Καλό βόλι!

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

Μόλις βγήκα από τάξη για διάλειμμα. Γυρνάω στα πιτσιρίκια ( Δ δημοτικού): Δευτέρα θα γράψουμε τεστ Μαθηματικά. 

Μαθητής: Κύριε αφού θα χιονίσει. Ο μπαμπάς μου βλέπει χάρτες και έτσι λέει. Δεν θα έρθουμε σχολείο. 

ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙΤΕ!!!!

Εαν ελεγες Β η ΣΤ  δημοτικου θα σε ρωταγα που κανεις μαθημα ? 

Εχω τα παιδια μου σε αυτες τις ταξεις .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, PetranPireotis said:

Απο 150+ θα δει χιονι λογικα η αττικη το σκ

Εμείς εδω στα παραθαλασσια γιοκ =(

που το βλεπεις αυτο που λες - για κανε μας σοφοτερους.. .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το Σάββατο εννοω,θερμοκρασιακα δε βλεπω εγω στον Πειραιά να μπορει να χιονισει.

Το ευχομαι σαν τι και πως,αλλα ουτε στα 2 μετρα,ουτε στα 850 ουτε στα 500 μπορουμε εδω.

Αν κάνω λάθος διορθωστε με εννοειτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε παμε δυνατα...Σε λιγο ξεκινα ο δικος μας...Απαντες Παροντες...Πλεον ειμαστε στη πιο κρισιμη καμπη..Καθε τρεξιμο εχει τη δικη του αξια οπως και καθε μοντελο..

Παμε να δουμε ποσο μπορει να βελτιωθει σε πρωτη φαση το σκ και βλεπουμε απο Δευτερα για την δευτερη φαση...

Το Αιγαιο και τα προσηνεμα εχουν τον πρωτο λογο..Αρκει μια μερικη δυτικιση και το σκ θα φτιαξει αρκετα και για αλλα ηπειρωτικα τμηματα..Εγω την Θεσσαλια δεν τη ξεγραφω για κανενα λογο...Παραμενει στο παιχνιδι...Με μια μικρη μετατοπιση θα δει αξιολογο χιονι εστω και προσκαιρα..

Δε σας κρυβω ομως οτι γλυκοκοιταζω την β φαση απο δευτερα..Εκει παιζονται τα ιστορικα για την Αθηνα και οχι μονο...

Ευχομαι ολοθερμα,καλο τρεξιμο...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πάμε να το φερουμεεεεεεεεεεεε....χαχα ξέμεινα...

Τωρα φερτο μονος σου,δεν το θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι δύσκολα να δούμε άλλη ανατολικη μετατόπιση στην πρώτη φάση

Επιπλέον ας κλειδώσει η αποκοπή και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους 

Πάμε γερά!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, PetranPireotis said:

Για το Σάββατο εννοω,θερμοκρασιακα δε βλεπω εγω στον Πειραιά να μπορει να χιονισει.

Το ευχομαι σαν τι και πως,αλλα ουτε στα 2 μετρα,ουτε στα 850 ουτε στα 500 μπορουμε εδω.

Αν κάνω λάθος διορθωστε με εννοειτε.

επειδη ειπες για ΣΚ γι αυτο : ) Κυριακη εισαι μεσα στο κολπο, μη φοβασαι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Νομίζω ότι δύσκολα να δούμε άλλη ανατολικη μετατόπιση στην πρώτη φάση

Επιπλέον ας κλειδώσει η αποκοπή και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους 

Πάμε γερά!!!!!! 

Η αποκοπη ουκμο με τρομαζει απίστευτα πολύ.

Φεύγει πολυ ανατολικα. Μια φορα όλα τα άλλα να πεσουν μεσα θέλω... Μία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ σημαντικο το 06ζ του τζιφουλα σε λίγο, δε πρεπει σε καμια περιπτωση να παει αλλο ανατολικα (κυριο & ανσαμπλ) για το σ/κ, είναι κρισιμο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πάμε σε μία μεγάλη χιονοκακοκαιρία με διάρκεια τουλάχιστον έως την επόμενη Πέμπτη... θα χιονίσει σχεδόν σε όλη τη χώρα (πχ βλέπω και τα νησιά να γράφουν cm) με κρύο διαρκείας άλλων εποχών... Που ακριβώς και πόσο, εάν θα στρώσει cm ή μέτρα κλπ δεν το γνωρίζει κανείς ούτε νομίζω οτι θα το πετύχει κανείς....  θα φανεί στον απολογισμό... Για εμένα είναι ψυχοφθόρο να κοιτάω κάθε ραν και να σχολιάζω οπότε σκοπεύω να επανεμφανιστώ κατευθείαν στις αναφορές... καλά χιόνια σε όλους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Χιονοστερημενοι καλημερα κοιμηθηκαμε σημερα παραπανω...για σκ τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα λιγο εως καλα θα χιονιστουν αρκετες περιοχες οποτε καλα χιονια ..για δευτερα γριφος μεγαλος οποτε απο σημερα θα αρχισουμε να κοιταμε προς τα εκει ....

Για νοτιοδυτικη Χαλκιδικη πως το βλεπεις θα προλαβω καμια πετσα; Το βλεπω πολυ οριακο

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Πολυ σημαντικο το 06ζ του τζιφουλα σε λίγο, δε πρεπει σε καμια περιπτωση να παει αλλο ανατολικα (κυριο & ανσαμπλ) για το σ/κ, είναι κρισιμο!

Θα παει λιγο ανατολικα πιστευω.Το βραδυ θα ξερουμε κατα 80-90% τι πρςπει να περιμενουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...