Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει να δίνει μεγάλη υποτροπή το βράδυ προς Τρίτη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρίτη θα ναι αργία για την Αττική. Δευτέρα θα υπάρξουν προβλήματα. Γενικά ένα ντεζαβου της Ελπιδας θα το ζήσουμε όσο αφορά τις μέρες της βδομάδας 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλά ερασιτεχνικά σαιτ δίνουν μεγάλο χιονιά για Δυτικό τόξο και Χαλκίδα από Κυριακή μεσημέρι μέχρι Τρίτη. Όπως το ευρωπαϊκό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, LosAlimos said:

ΕΜΥ δίνει πυκνά χιόνια μέχρι πεδινά. ενδιαφέρον 

Cat-797F-hauling-582x420.jpg

Ωχχχ... μάλιστα, κατάλαβα!! Ας προμηθευτούμε μερικά Cat 797, είναι και σε έκπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με χαμηλότερες θερμοκρασίες θα είχαμε ένα μικρό 2002. Όχι ότι αυτά που δείχνει είναι λίγα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπροστά μας μια εβδομάδα με ΑΠΕΙΡΟ ενδιαφέρον!!!!!

Συνεχόμενες ελπίδες  για το λεκανοπέδιο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μανουλα μου, κυριακη βραδυ θα πανηγυριζουμε χωρις να εχουμε καν εικονα για το παρτυ της δευτερας!!! 

δεν ειμαι καν εκει και ειναι σα να ειμαι..ηττα σα νικη χαχαχαχα 
 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

μανουλα μου, κυριακη βραδυ θα πανηγυριζουμε χωρις να εχουμε καν εικονα για το παρτυ της δευτερας!!! 

δεν ειμαι καν εκει και ειναι σα να ειμαι..ηττα σα νικη χαχαχαχα 
 

Κατέβηκες Ελλάδα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, weatherforattica said:

Ραφήνα βγάζει συνεχώς χιονοπτώσεις ο τζιφος... Καμία σχέση με Νίκαια.....

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ!!!!!

Δυστυχώς δεν πιστεύω πως θα βγάλεις άκρη παρά μόνο μέχρι την έναρξη του νάουκαστ.... ανάλογα το μοντέλο και το τρέξιμο, άλλες φορές ευνοημένα φαίνονται τα δυτικά, άλλες φορές τα ανατολικά. Έχω δει διάφορους (ερασιτέχνες και επαγγελματίες) μετεωρολόγους έως τώρα να λένε ότι τα δυτικά-βορειοδυτικά θα φάνε περισσότερο.

Απ' όσο θυμάμαι, εδώ που είμαι, πάνω από τη Ραφήνα, αν δεν έχουμε τουλάχιστον -8, τα φαινόμενα είναι ασθενή και πολλές φορές τα δυτικά και τα βόρεια προάστια πηγαίνουν πολύ καλύτερα από εμένα. Μεταξύ μας, πιστεύω ότι αυτή τη φορά είτε είσαι στα ανατολικά παραθαλάσσια είτε στα δυτικά, δεν θα έχει διαφορά, θα είναι πάνω κάτω το ίδιο. Τι να πω, σίγουρα δεν ξέρω τι θα συμβεί και δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου και σε κάθε περίπτωση, να χιονιστείς καλά σου εύχομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Ιστορικό χιονιά ανατολικής παράκτιας Αττικής πότε έκανε τελευταία φορά? Εννοώ να έχει τουλάχιστον 20cm σε Ραφήνα, Νέα Μάκρη πχ.

περιπου ανα 20ετια κανει...το 2004 που ειπαν τα παιδια πιο πανω, κ πιο παλια το 1983 στις μερες του ναυαγιου του Χρυση Αυγη...

Επεξεργάστηκε από Stavkon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Spyros Snowstorm said:

Κατέβηκες Ελλάδα? 

δυστυχως οχι φετος. . .μου επεσαν πολλα μαζεμενα στη δουλεια και στο σπιτι εδω.. . θα βαλω 3 καμερες live και τσιπουρακι απο το χωριο της γυναικας μου. .

ευτυχως εχω 3 οθονες στο γραφειο μου..χαχα

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως βλέποντας τις θερμοκρασίες σε μισή μοίρα το μεσημέρι της Κυριακής δείχνει 1 βαθμό στο κέντρο της Αθήνας...που το βασίζει αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Stavkon said:

περιπου ανα 20ετια κανει...το 2004 που ειπαν τα παιδια πιο πανω, κ πιο παλια το 1983 στις μερες του ναυαγιου του Χρυση Αυγη...

ισχυει και για τις 2 ημερομηνιες φιλε - τα θυμαμαι σαν τωρα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πολλά ερασιτεχνικά σαιτ δίνουν μεγάλο χιονιά για Δυτικό τόξο και Χαλκίδα από Κυριακή μεσημέρι μέχρι Τρίτη. Όπως το ευρωπαϊκό 

 από το πρωί με τις συνθήκες που δείχνει ο Τζιφός μπορεί να χιονίσει και μέσα στην Χαλκίδα (με θετική αλλα τρομερή ραγδαιοτητα λόγω καταιγίδων)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Stavkon είπε:

περιπου ανα 20ετια κανει...το 2004 που ειπαν τα παιδια πιο πανω, κ πιο παλια το 1983 στις μερες του ναυαγιου του Χρυση Αυγη...

Άρα ... 2024?? 😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Τζεμ πάντως ενώ όλα τα άλλα έδειχναν τον Αυλώνα να είναι Τουρκία και ίσα ίσα να ξύνει το ανατολικό Αιγαίο έδειχνε όλος ο Αυλώνας πανω μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Πάντως βλέποντας τις θερμοκρασίες σε μισή μοίρα το μεσημέρι της Κυριακής δείχνει 1 βαθμό στο κέντρο της Αθήνας...που το βασίζει αυτό?

Ρε συ μάλλον λόγω ραγδαιοτητας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...